سال “یک” مبارک!

توسط

تیم کیتز – فرا رسیدن سال ۱۴۰۱ و ورود به قرن پانزدهم خورشیدی بر شما همراهان همیشگی تیم کیتز مبارک باد.

تغییر سال هر بار بهانه ای است برای تلاش در جهت تغییرات مثبت در خود و جهان پیرامون مان. این بار اما تغییر قرن می تواند انگیزه ای به مراتب بیشتر در وجود همه ما بدمد تا به سوی تغییرات بزرگ در همه ابعاد زندگی اجتماعی و انسانی گام برداریم.

همه فرصت های ما برای مهرورزی و دوست داشتن همدیگر، برای انجام کارهای بزرگ و ایجاد تغییرات اساسی و برای شرافتمندانه زیستن و توسعه حق و حقیقت، در همین یک قرن خلاصه می شود، شایسته است تا از این فرصت برای ساختن جهانی زیباتر که میزبان نسل های آینده خواهد بود بهره ببریم.

آرزویی برای از بین رفتن مشکلات و برای استقرار صلح در جهان نمی کنیم، بلکه هر یک در حدود توان و بضاعت خود برای رفع کاستی ها و مقابله با عوامل بازدارنده در جهت دستیابی به اهداف متعالی تلاش می کنیم تا زمانی که حقیقت انسانی در جهان مقرر و نهادینه شود.

وجود پدر، مادر و همه بزرگان را پاس بدارید و یادشان را گرامی، چراکه این عزیزان ریشه و پشتوانه معنوی همه ما هستند. به کوچکترها و کودکان احترام بگذارید تا مقدمه ای ارزنده برای بلوغ شخصیتی آنها و رشد فرهنگی آینده جامعه باشد. زمین، این سیاره زیبا را پاک و زیبا نگاه دارید تا آیندگان نیز از نعمت های پروردگار به سهم خود بهره مند گردند.

برای شما در سال و قرن جدید آرزوی سلامتی و بهروزی داریم.

نوروز ۱۴۰۱ مبارک

شاید شما دوست داشته باشید

4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تیم کیتز عزیز سال نو مبارک. امیدوارم سال هزار و چهارصد و یک، با وجود سایت درجه یک و فرهنگساز “تیم کیتز” سال فرخنده‌ای برای ورزش و فرهنگ ورزشی کشور عزیزمان ایران باشه. با پیراهن‌های زیبا و مقدس تیم ملی، در جام جهانی ۲۰۲۲ بدرخشیم و دل ملت شریفمان شاد باشد و مردمانمان تندرست و موفق.
وطن سلامت

سلااااااااام سال نو همه مبارک بخصوص سایت مشتی تیم‌‌کیتز