نگاهی به همه ۱۹ لباس یوونتوس با برند آدیداس

توسط

تیم کیتز – یوونتوس از زمان آغاز همکاری با آدیداس تا امروز ۱۹ لباس مسابقه متفاوت از برند آلمانی دریافت کرده است.

همکاری یوونتوس با آدیداس از سال ۲۰۱۵ با یک قرارداد شش ساله به ارزش کلی ۱۳۹.۵ میلیون یورو آغاز شد و پس از چهار سال در پایان فصل ۱۹-۲۰۱۸ با شرایط جدید به مدت هشت سال تا سال ۲۰۲۷ تمدید شد.

ارزش قرارداد جدید با افزایش بیش از دو برابری به سالانه ۵۱ میلیون یورو و مجموعا ۴۰۸ میلیون یورو برای ۸ رسید که پیوستن کریستیانو رونالدو به یوونتوس یکی از عوامل تاثیرگذار در این افزایش چشمگیر بود.

یوونتوس از فصل ۱۶-۲۰۱۵ تا ۱۹-۲۰۱۸ هر سال ۳ لباس از آدیداس دریافت می کرد که در فصل جاری(۲۰-۲۰۱۹) این عدد با لباس پالاس یوونتوس به چهار لباس در یک فصل رسید. در زیر نگاهی به همه لباس های یوونتوس از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۰ خواهیم داشت.

فصل ۱۶-۲۰۱۵

فصل ۱۷-۲۰۱۶

فصل ۱۸-۲۰۱۷

فصل ۱۹-۲۰۱۸

فصل ۲۰-۲۰۱۹

فصل ۲۱-۲۰۲۰

لباس یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید نسخه بازیکن)

تیم کیتز – تصاویر جدید از لباس اول یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که توسط آدیداس عرضه می شود به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن اول جدید با ترکیب راه راه مشکی و سفید ساده و نسبتا پهن ارائه شده است. محدوده آستین ها سفید و سه خط روی شانه، درز آستین و پهلو نیز … ادامه مطلب لباس یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید نسخه بازیکن)

لباس سوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – تصاویر جدید از لباس سوم یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با یک پترن محو در سرتاسر پیراهن حاوی اشکال حاصل از ترکیب قرینه لوگوی باشگاه یوونتوس ارائه شده است. نشان گورخر به جای لوگوی کنونی باشگاه، لوگوی آدیداس … ادامه مطلب لباس سوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

لباس دوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (پیش بینی)

تیم کیتز – طرح احتمالی لباس دوم یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی آدیداس عرضه خواهد شد از سوی رسانه های نزدیک به باشگاه منتشر شد. لباس دوم جدید احتمالا در زمینه به رنگ زرد درخشان همراه با یک گرافیک انتزاعی محو در قسمت جلوی پیراهن ارائه خواهد شد. سه خط روی شانه مشکی و … ادامه مطلب لباس دوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (پیش بینی)

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
8 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تیم کیتز از این کار ها بیشتر بزار خیلی حالب بود
خسته نباشید

عالیه

بد نیست

لباس دوم ۱۹ – ۲۰ و لباس سوم ۱۵ -۱۶ و لباس سوم ۱۷- ۱۸ از همه قشنگتر بودن

خیلی موافق نیستم

از این ها زیاد بزارید

سلام و خدا قوت خیلی عالی بود
ببخشید ی سوالی برام پیش اومده ، امشب بازی چلسی و منچستر سیتی دوتا تیم کیت اولشون رو پوشیدن، کلا این چند فصل با کیت های اولشون با هم بازی میکنن ، در صورتی که فصل های قدیم اینجوری نبود و تیم میهمان کیت دومش رو میپوشید
دلیل خاصی داره؟