همکاری جالب و غیر منتظره؛ دورتموند و باب اسفنجی!

توسط

تیم کیتز – باشگاه دورتموند و مجموعه انیمیشن کمدی باب اسفنجی شلوار مکعبی در قالب همکاری مشترک یک کالکشن لایف استایل عرضه کرده اند.

این مجموعه شامل دو تی شرت و دو هودی با طرح های شخصیت های محبوب این انیمیشن یعنی باب اسفنجی، پاتریک و اختاپوس تنتیکلز در کنار نام تیم “Borussia Dortmund” است.

این لباس ها بسیار ساده و این قالب همکاری کمی عجیب به نظر می رسد، اما خط ربط این دو مجموعه به یکدیگر یعنی رنگ زرد به آن معنا بخشیده و همین عجیب بودن باعث جلب توجه بیشتر به آن شده است.

تی شرت ها به قیمت ۲۱ یورو و هودی ها نیز ۳۸ یورو در معرض فروش قرار گرفته است.

ویدیو | رونمایی لباس دورتموند ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول دورتموند برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط پوما رونمایی شد. ویدیو رونمایی لباس جدید زنبورها را در ادامه ببینید.

لباس دورتموند ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول بروسیا دورتموند برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط پوما رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ زرد همراه با خطوط مشکی که در محدوده اسپانسر با شیب ملایمی به شکل V برش می خورند ارائه شده است. یقه، آستین ها و همچنین تکه نوار پهلو نیز به رنگ مشکی کار … ادامه مطلب لباس دورتموند ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس ویژه ۵۰ سالگی استادیوم دورتموند

تیم کیتز – لباس ویژه پنجاهمین سال بهره برداری از استادیوم خانگی دورتموند “وستفالن” در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ به زودی رسما توسط پوما رونمایی خواهد شد. پیراهن جدید تحت عنوان “Westfalenstadion” در قسمت میانی به رنگ مشکی و در کناره ها زرد است و یک پترن گرافیکی حاصل ادغام سایه تک رنگ از چهار بخش مختلف … ادامه مطلب لباس ویژه ۵۰ سالگی استادیوم دورتموند

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
5 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

من دیه حرفی ندارم 😐💔

سوشا مکانی،کجایی که ببینی دورتموندیا به تقلید از تو لباس و شلوار باب اسفنجی میپوشن😐😂

سلام تیم کیتز.
لطفا لباس دوم مس رفسنجان رو بررسی کن احساس می کنم شبیه یکی از کار های آقا قاسم الهی بود.

لباس کم داشتن
حالا فکر کردن با لباس باب اسفنجی میتونن بوندسلیگا را فتح کنن

😂😂