ویدیو | مستند لباس دورتموند ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس اول دورتموند برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط پوما رونمایی شد.

در این ویدیو صاحب طرح منتخب لباس دورتموند در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ در سفری به یکی از کارخانه های پوما در ویتنام سر زده و مراحل تولید و آماده سازی لباس جدید دورتموند با طرح خود را نظاره می کند. این ویدیو را در ادامه ببینید.

ویدیو | رونمایی لباس دورتموند ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول دورتموند برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط پوما رونمایی شد. ویدیو رونمایی لباس جدید زنبورها را در ادامه ببینید.

لباس دورتموند ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول بروسیا دورتموند برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط پوما رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ زرد همراه با خطوط مشکی که در محدوده اسپانسر با شیب ملایمی به شکل V برش می خورند ارائه شده است. یقه، آستین ها و همچنین تکه نوار پهلو نیز به رنگ مشکی کار … ادامه مطلب لباس دورتموند ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس ویژه ۵۰ سالگی استادیوم دورتموند

تیم کیتز – لباس ویژه پنجاهمین سال بهره برداری از استادیوم خانگی دورتموند “وستفالن” در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ به زودی رسما توسط پوما رونمایی خواهد شد. پیراهن جدید تحت عنوان “Westfalenstadion” در قسمت میانی به رنگ مشکی و در کناره ها زرد است و یک پترن گرافیکی حاصل ادغام سایه تک رنگ از چهار بخش مختلف … ادامه مطلب لباس ویژه ۵۰ سالگی استادیوم دورتموند

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

همیشه دوست داشتم که نوع تولید های برند های بزرگ رو ببینم که چطوری و با چه فناوری هایی کیت ها رو تولید می کنن.
به نظرم همین ۴ و نیم دقیقه برای تولید کنندگان داخلی یه کلاس درس بسیار دقیق و حرفه ای هستش ( البته به شرطی که خودشون هم خواستار تغییر اساسی چه توی طرح و چه توی تولید باشن. )
ممنون از تیم کیتز بابت این کلیپ 🙏

شعور و اخلاق ورزشی از بازی کردن فوتبال مهم تر هست و هنوز هم این موضوع در فوتبال ما متاسفانه جا ندارد (البته همه تیم ها منظور بنده نیست و برخی از اون ها مخاطب بنده هستند)
حدودا دو سال پیش باشگاه به ظاهر محترم ذوب آهن فراخوان طراحی کیت رو گذاشت و علارقم انتخاب کیت بنده و مابقی طراحان، متاسفانه همچنان پول و جایزه مربوط به کیت های منتخب رو به ما نداده و ما رو بِلاک کردند. ولی الان استقبال باشگاه دورتمند از طراح این کیت رو به خوبی مشاهده کردید.

خیلی بدبختبم