پدیده از یکدستی در آمد و یکدست شد!

توسط

تیم کیتز – تیم پدیده در دیدار هفته بیستم مقابل ذوب آهن در ترکیب رنگ لباس خود تغییر وضعیت ایجاد کرد.

پدیده در این مسابقه برای اولین بار در فصل جاری از شورت و جوراب مشکی به همراه پیراهن قرمز خود استفاده کرد. این تغییر ضمن خارج کردن لباس تیم مشهدی از ترکیب یکدست قرمز موجب شد تا ناهماهنگی موجود در جوراب بازیکنان در هفته های گذشته نیز برطرف شود و تیم از این حیث هم یکدست شود.

البته مشکل تفاوت یقه ها همچنان پابرجاست و باید امیدوار بود باشگاه همه لباس های موجود را دور ریز کند تا با آمدن پارت جدید لباس ها متحدالشکل شوند!

همزاد لباسی که پرسپولیس نپوشید بر تن پدیده

تیم کیتز – پدیده(شهر خودرو) مشهد در دیدار هفته بیست و دوم لیگ برتر مقابل فجر سپاسی لباسی جدید بر تن داشت. پیراهن جدید پدیده که می تواند به عنوان لباس سوم این تیم در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ شناخته شود در زمینه از ترکیب نوارهای راه راه طوسی روشن و سفید که یک پترن گرافیکی روی … ادامه مطلب همزاد لباسی که پرسپولیس نپوشید بر تن پدیده

پدیده؛ شهر خودرویی که می خواهد ابومسلم باشد!

تیم کیتز – پدیده(شهر خودرو سابق) تاکنون چندین بار در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ طرح و ترکیب رنگ سازمانی خود را تغییر داده است. تابع اصلی تغییرات گذشته در هویت سازمانی و لباس این باشگاه بیشتر منابع مالی بوده که گهگاهی از هر سو به سمت آن هدایت شده و آن را با تغییرات متعدد در نام، … ادامه مطلب پدیده؛ شهر خودرویی که می خواهد ابومسلم باشد!

لباس پدیده برای سال ۱۴۰۰

تیم کیتز – باشگاه پدیده مشهد از لباس جدید خود برای ادامه فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ رونمایی کرد. پیراهن جدید با ترکیب رنگی جدید در زمینه از نوارهای پهن قرمز و مشکی تشکیل شده است. این ترکیب رنگی بیش از هر چیز لباس تیم ابومسلم را در ذهن تداعی می کند که در فصل های نسبتا دور … ادامه مطلب لباس پدیده برای سال ۱۴۰۰

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با شورت و جوراب مشکی خیلی قشنگ میشه

انگار لباس منچستر یونایتد رو پوشیدن