سال نو، لباس کهنه؛ پرسپولیس با تیپ ۴ سال پیش تیم ملی!

توسط

تیم کیتز – پرسپولیس در دیدار خارج از خانه مقابل مس رفسنجان با لباس سوال برانگیزی به میدان رفت.

لباس سفیدی که پرسپولیسی ها در مصاف با مس به تن داشتند دقیقا از همان طرحی بود که تیم ملی سال ها قبل در چند مسابقه از آن استفاده کرده بود. اولین مورد استفاده تیم ملی از این طرح به برد ۱۴ بر صفر مقابل کامبوج در مهر ماه ۹۸ باز می گردد و از آخرین باری که ملی پوشان ایران با این طرح به میدان رفتند هم دقیقا ۲ سال می گذرد.

انگیزه آل اشپورت از تحویل این طرح تاریخ گذشته به باشگاه آن هم در شرایطی که پرسپولیس پیش از این در دیدار هفته بیست و دوم مقابل تراکتور لباس سفید جدید خود را بر تن کرده بود نا مشخص است. هر چند با توجه به تعهد تامین رایگان همه یا بخشی از لباس های پرسپولیس، اقدام آل اشپورت با هدف خلاص شدن از موجودی مازاد طرح های قدیمی چندان هم دور از انتظار نیست.

 

شاید شما دوست داشته باشید

5 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سال نو، لباس کهنه؛ آلشپرت نالایق

الشپورت واقعا نباید لباس تولید کنه، جرمه اصلا

کوچکترین نشانه ای از حرفه ای بودن تو فوتبال ایران پیدا نمیشه

تیم کیتز سلام به طور اتفاقی یکی از رقابت های والیبال ایتالیا رو دیدم… که انگار سطح لیگ بالایی در این ورزش داره اما نکته عجیب، افراط در تبلیغات استفاده شده در سالن مسابقه (زمین والیبال) و زشت تر از اون طراحی کیت تیم ها بود که شاید بیش از ده اسپانسر مختلف روی لباس ها چاپ شده بود!! که نمونشو تو لیگ فوتبال ایرانم ندیده بودم!!
سوال اینجاس؟
۱.ایا فدراسیون والیبال ایتالیا و سایر کشورها و حتی ورزش ها قوانینی برای زیبایی و استفاده حداقلی از تبلیغات محیطی و السبه رو دارند یا نه؟
۲.ایا این نوع طراحی شلوغ خودش یک نوع سبکه که حتی تیم های والیبال ایران هم یک مدت ازش استفاده میکردند یا خیر؟
ممنون بابت اطلاع رسانی