پک کفش نایک برای جام جهانی ۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – نایک چند روز قبل از مجموعه جدید کفش های خود تحت عنوان “Generation Pack” برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر رونمایی کرد.

کفش های جدید از سه سری Mercurial، Phantom و Tiempo ارائه شده که مدل Nike Zoom Mercurial Superfly 9 Elite(ساق دار) و ۱۵ Vapor Elite(بدون ساق) در قسمت رویه و زیره به رنگ مسی و در بخش کفی نیز به رنگ صورتی است. جزئیات مشکی و لوگوی سفید نایک با حاشیه مشکی از دیگر اجزای این کفش است. نسخه بدون ساق ۲۶۰ و ساق دار ۲۸۰ دلار به فروش می رسد.

مدل Nike Phantom GT2 Elite Dynamic Fit(ساق دار) و Nike Phantom GT2 Elite(بدون ساق) نیز در قسمت رویه ترکیبی از مشکی و مسی و در قسمت زیره نیز به رنگ مسی است که با لوگوهای سفید نایک بر روی بدنه و کفی صورتی کامل می شود. نسخه بدون ساق ۲۵۰ و ساق دار ۲۷۵ دلار به فروش می رسد.

مدل Nike Tiempo Legend 9 Elite نیز در یک نسخه عرضه شده که در قسمت رویه ترکیبی از ارغوانی تیره(بنفش فضایی/Space Purple) و مشکی با لوگوی سفید نایک و جزئیات مسی رنگ در حاشیه لوگوی نایک و لوگوی سری تمپو در پشت کفش است. این کفش نیز به قیمت ۲۳۰ دلار به فروش می رسد.

 

شاید شما دوست داشته باشید

۳ دیدگاه
 1. بردیا
  پاسخ

  شیک

 2. بردیا
  پاسخ

  سلام تیم کیتز ۲ سوال مهمی که همیشه ذهنم رو مشغول کرده رو به عنوان یک هنرمند و رسانه هنری از شما میپرسم
  اول : اگر یک طراح یا بهتر بگم هنرمند اثر هنری بسازه با خلاقیت خودش اما نمونه یا طرحی مشابه قبلا بدون اطلاع این هنرمند ساخته شده باشه چطوری میشه اثبات کرد که این یک کپی نیست؟؟
  و دوم : چرا در کشور خودمون و حتی در خیلی جاها در حوزه هنر از جمله طراحی گرافیک؛ موسیقی ؛ سینما و … حتی بطور مثال طراحی یک خودرو افرادی به اصطلاح هنرمند فقط کپی کار هستند و حتی جوایزی برای آن در نظر گرفته میشه !!! در صورتی که ما شعار هنر نزد ایرانیان… داریم و هنرمندان خلاق که از صفر تا صد یه اثر رو به ارمغان برسونن… یا نهایتا الهام میگرند و منبع رو ذکر میکنن یا حق نشر رو رعایت میکنند وجود دارند اما حمایتی از آن ها صورت نمی گیرد!؟؟؟
  نظرتون راجب این دوسوال میشنوم
  ممنون

  • تیم کیتز
   پاسخ

   سلام، طرح ادعا در این موارد نیازمند احراز شرایطی است که حَکَم بر اساس قوانین موجود تعیین می کند. در صورتی که با استناد به قوانین، اصالت طرح قابل اثبات نباشد شخص قضاوت کننده بر اساس تجارب شخصی صحت ادعای طرفین را می سنجد.
   به طور معمول خالقان اثر و محصول در حوزه های مختلف بر اساس بازخوردهایی که از عموم مخاطبان آن حوزه وجود دارد و غالبا متمایل به نمونه های شاخص خارجی است اقدام به تولید اثر و محصول(کپی) می کنند. این اقدام برای کاهش ریسک فروش و همچنین فرار از احتمال عدم اقبال طرح های خلاقانه نزد عامه مخاطبان صورت می گیرد و دلیل آن ممکن است ناشی از آموزش غلط و یا خودباختگی باشد.

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.