پیراهن سالگرد گل دقیقه ۹۳:۲۰ منچسترسیتی؛ AGÜEROOOO!

توسط

تیم کیتز – پیراهن ویژه دهمین سالگرد گل منجر به قهرمانی منسچترسیتی که در دقیقه ۹۳:۲۰ بازی مقابل کوئینز پارک رنجرز توسط سرخیو آگوئرو به ثمر رسید توسط پوما رونمایی شد.

این پیراهن در زمینه سفید همراه با نوارهای راه راه آبی آسمانی که در واقع فریم به فریم تصویر مربوط به گل آگوئرو در آن به طور پیوسته نقش بسته ارائه شده است. پشت پیراهن نیز شماره ۱۰ سرخیو آگوئرو به همراه نام او در بالای آن به شکل “AGÜEROOOO” که از گزارش مارتین تایلر در هنگام گلزنی ستاره آرژانتینی الهام گرفته شده درج شده است.

منچسترسیتی از این لباس به عنوان پیراهن پیش مسابقه استفاده می کند.

ویدیو | رونمایی لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط پوما رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید سیتی را در ادامه ببینید.

لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط پوما رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ آبی آسمانی همراه با یقه و نوار لبه آستین سرمه ای ارائه شده است. یک الگوی گرافیکی حاوی عدد ۰۱۶۱ که به کد پیش شماره تلفن مناطقی از جمله مرکز منچستر اشاره … ادامه مطلب لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس دوم منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – لباس دوم منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ بازآفرینی یکی از لباس های قدیمی تیم خواهد بود. پیراهن دوم جدید با الهام از لباس دوم سیتی در فصل ۹۹-۱۹۹۸ با ترکیب راه راه سرمه ای و فسفری ارائه شده است. یک نوار باریک آبی روشن مرز بین این دو رنگ را مشخص می کند، … ادامه مطلب لباس دوم منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فانتزی جذابی داره