پیراهن ویژه ۱۲۰ سالگی باشگاه یوونتوس

توسط

تیم کیتز – پیراهن ویژه یکصد و بیستمین سالگرد تاسیس باشگاه یوونتوس ایتالیا در فصل ۱۸-۲۰۱۷ با ترکیبی کلاسیک توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید با ترکیبی ساده متشکل از نوارهای راه راه سفید و مشکی، یقه گرد سفید و نوارهای لبه آستین مشکی رنگ ارائه شده است. بر خلاف پیراهن فصل جدید یوونتوس که نوار مرکز پیراهن به رنگ سفید است، این پیراهن ویژه از نوار مشکی در مرکز شروع می شود.

از سه ستاره طلایی در قالب یک مستطیل عریض در جای نشان فعلی باشگاه استفاده شده و علاوه بر آن لوگوی آدیداس و همچنین لوگوی اسپانسر تبلیغاتی در اندازه ای بسیار کوچکتر از حد معمول به رنگ مشکی و بر روی یکی از نوارهای مشکی سمت راست سینه نقش بسته که همه این موارد نمای کلاسیک پیراهن را تقویت کرده است.

یک گرافیک در قالب یک نوار مواج با عبارات مربوط به سالگرد و عدد سال های ابتدایی و انتهایی ۱۲۰ سال مورد اشاره در داخل یقه چاپ شده است. این پیراهن در کنار شورت و جوراب های معمول فصل ۱۸-۲۰۱۷ یوونتوس مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

از پیراهن جدید به نشانه سال تاسیس باشگاه یوونتوس تنها ۱۸۹۷ عدد به قیمت تک فروشی ۱۹۰ یورو به فروش خواهد رسید. یوونتوس این لباس ویژه را در دیدار آتی خانگی خود در سری آ مقابل بنونتو به تن خواهد کرد.

تصاویر بیشتر از پیراهن ویژه یکصد و بیستمین سال تاسیس باشگاه یوونتوس برای فصل ۱۸-۲۰۱۷ را در گالری عکس مشاهده نمایید.

شما همچنین می توانید معرفی لباس اول یوونتوس در فصل ۱۸-۲۰۱۷ را (اینجا)، لباس دوم را (اینجا) و لباس سوم را (اینجا) مشاهده نمایید.

 

لباس دوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی جدید)

تیم کیتز – لباس دوم یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به زودی به طور رسمی توسط آدیداس رونمایی خواهد شد. پیراهن دوم جدید با یک گرافیک انتزاعی مرکب از زرد و سفید در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. پنل سه گوش جلو و پشت شانه، محدوده پهلو و قسمت پایین پشت پیراهن از جمله بخش های … ادامه مطلب لباس دوم یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی جدید)

ویدیو | رونمایی لباس یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط آدیداس رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید بیانکونری با الهام از فرود بر روی ماه را در ادامه ببینید.

لباس یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول یوونتوس برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ رسما توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن اول جدید با ترکیب راه راه مشکی و سفید ساده و نسبتا پهن ارائه شده است. محدوده آستین ها سفید و سه خط روی شانه، درز آستین و پهلو نیز به رنگ مشکی خواهد بود و یقه نیز ترکیبی از … ادامه مطلب لباس یوونتوس ۲۰۲۵-۲۰۲۴

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها