پیراهن پیش مسابقه میلان برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – پیراهن پیش مسابقه جدید آث میلان برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه سفید همراه با گرافیک مشابه پیراهن دوم میلان در ابعادی بزرگتر و به رنگ قرمز در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. این طرح که با الهام از معماری ساختمان موزه مودک “MUDEC” شهر میلان طراحی شده در پیراهن دوم میلان برای فصل جدید نیز با بافتی کوچکتر و محو تر خودنمایی خواهد کرد.

لباس سوم میلان ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – اولین تصاویر از لباس سوم آث میلان برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی پوما عرضه خواهد شد منتشر شد. پیراهن سوم جدید با طرحی ساده و ترکیب رنگی نسبتا عجیب در زمینه به رنگ طوسی تیره همراه با یقه و نوار لبه آستین سبز بسیار روشن ارائه شده است. لوگوی باشگاه آث … ادامه مطلب لباس سوم میلان ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

لباس دوم میلان ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – لباس دوم آث میلان برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به زودی به طور رسمی توسط پوما رونمایی خواهد شد. پیراهن دوم جدید در زمینه سفید همراه با نوارهای باریک بی رنگ عمودی که احتمالا در نسخه بازیکن در قالب بافت تنفسی در سطح پارچه نمود پیدا خواهد کرد ارائه شده است. یقه پولو سفید … ادامه مطلب لباس دوم میلان ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

ویدیو | رونمایی لباس آث میلان ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول آث مبلان برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ سری A ایتالیا توسط پوما رونمایی شد. ویدیو رونمایی لباس جدید روسونری را در ادامه ببینید.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها