پیراهن پیش مسابقه پاریس سن ژرمن برای لیگ قهرمانان ۲۱-۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – پیراهن پیش مسابقه جدید تیم فوتبال پاریس سن ژرمن فرانسه در قالب مجموعه تمرینی این تیم برای لیگ قهرمانان اروپا ۲۱-۲۰۲۰ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن پیش مسابقه جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با نوشته پاریس به رنگ طوسی در اندازه بزرگ و کوچک در تمام قسمت های پیراهن ارائه شده است. نوار مورب روی آستین چپ به رنگ عنابی و لوگوی باشگاه، ایر جردن و اسپانسر طلایی هستند.

ویدیو | رونمایی لباس دوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس دوم پاریسن ژرمن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط نایک رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید PSG را در ادامه ببینید.

لباس دوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس دوم پاریسن ژرمن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ رسما توسط نایک رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه سفید همراه با یک ترسیم قلم مویی سرمه ای و قرمز برگرفته از فرم برج ایفل در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. نوار لبه آستین راست قرمز و چپ سرمه ای است و لوگوی نایک … ادامه مطلب لباس دوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس سوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – اولین تصاویر از لباس سوم پاریسن ژرمن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که تحت برندینگ جردن از سوی نایک عرضه خواهد شد، به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ صورتی روشن همراه با یک نوار مشکی در مرکز پیراهن که در محدوده اسپانسر برش می خورد ارائه شده … ادامه مطلب لباس سوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها