پیش بینی لباس منچستر برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱

توسط

تیم کیتز – بر اساس اطلاعات منتشر شده، لباس منچستر یونایتد در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ احتمالا با ترکیبی ساده ارائه خواهد شد.

پیراهن اول جدید احتمالا در زمینه یکدست قرمز همراه با یقه و نوار لبه آستین سفید ارائه می شود. سه خط سفید آدیداس نیز روی شانه خواهد بود و لوگوی باشگاه در مرکز سینه و لوگوی آدیداس نیز در زیر آن نقش خواهد بست. پیراهن جدید احتمالا با شورت سفید و جوراب مشکی تکمیل خواهد شد.

همچنین لباس دوم منچستر یونایتد در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ نیز احتمالا با الهام از یکی از لباس های خاطره انگیز قدیمی این تیم طراحی خواهد شد.

پیراهن دوم فصل آینده یونایتد احتمالا تفسیری مدرن از طرح لباس دوم تیم در فصل های ۹۳-۱۹۹۱ خواهد بود. این پیراهن در زمینه سفید همراه با یک پترن گرافیکی آبی ارائه خواهد شد. سه خط روی شانه و همچنین لوگوی باشگاه و آدیداس نیز به رنگ قرمز کار خواهند شد.

مواردی که در مورد لباس دوم منچستر یونایتد در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ تقریبا قطعی است:

-سه خط روی شانه خواهد بود.

-لباس تلفیقی از ترکیب رنگی تازه با عناصر گرافیکی قدیمی منچستر خواهد بود.

-رنگ زمینه “سفید ابری” است.

-شورت آبی خواهد بود.

آدیداس در پروژه Humanrace هم همین لباس قدیمی منچستر را باز آفرینی و تولید کرده بود.

طرح فوق یک کانسپت بر پایه اطلاعات منتشر شده از جزئیات طرح لباس فصل آینده منچستر است که صحت آن به میزان ۶۵ درصد از سوی فوتی هدلاینز تایید شده و ممکن است با طرح نهایی متفاوت باشد.

تاریخ انتشار اولیه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۱

لباس سوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

تیم کیتز – اولین تصاویر رسمی لباس سوم منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی آدیداس عرضه خواهد شد، منتشر شد. پیراهن سوم جدید با ترکیبی ساده در زمینه سفید همراه با نوار سه رنگ قرمز، سفید و مشکی در محدوده سینه ارائه شده است. یقه، سه خط روی شانه و نوار لبه آستین … ادامه مطلب لباس سوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

لباس منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (پیش بینی)

تیم کیتز – لباس اول منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ با ترکیبی آشنا از سوی آدیداس عرضه خواهد شد. پیراهن جدید در زمینه به رنگ قرمز و احتمالا با یک گرادینت ملایم به سایه ای نزدیک به زمینه در قسمت پایین پیراهن ارائه خواهد شد. نوار حلالی پهلو و تکه سه گوش درز آستین احتمالا … ادامه مطلب لباس منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (پیش بینی)

لباس دوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – تصاویر جدید لباس دوم منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی آدیداس عرضه خواهد شد به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با یک پترن محو حاصل چیدمان حرف M در چهار جهت، در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. محدوده پهلو و … ادامه مطلب لباس دوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

طرح لباس دوم رو تو pes master ساختن 😅