از بادگیر ۱۹ میلیونی تا شال ۶ میلیونی در کالکشن Y-3 رئال مادرید!

توسط

تیم کیتز – رئال مادرید مصادف با جشن ۱۲۰ سالگی تاسیس این باشگاه با همکاری آدیداس از لباس و کالکشن جانبی با طراحی یوجی یاماموتو رونمایی کرد.

این مجموعه علاوه بر ست پیراهن، شورت و جوراب تیم و دروازه بان، شامل یک تیشرت، بادگیر، شلوار و شال هواداری می شود. یکی از نکات تامل برانگیز قیمت گذاری نجومی روی اقلام موجود در کالکشن Y-3 رئال مادرید است، به گونه ای که یک ست بادگیر و شلوار این کالکشن به تنهایی معادل ۱۰۳۰ یورو(حدود ۳۰ میلیون تومان) خرج روی دست خریدار خواهد گذاشت.

همچنین یک ست کامل لباس چهارم تیم شامل پیراهن، شورت و جوراب ۳۱۸ یورو (حدود ۹ میلیون تومان) ارزش گذاری شده است. پوشاک موجود در کالکشن Y-3 رئال مادرید که توسط یوجی یاماموتو طراحی و از سوی آدیداس تولید و عرضه شده را به همراه قیمت هر یک در زیر مشاهده می کنید.

پیراهن تیم (۱۸۰ یورو) / شورت (۱۰۰ یورو) / جوراب (۳۸ یورو)

پیراهن دروازه بانی (۱۸۰ یورو) / شورت (۱۰۰ یورو) / جوراب (۳۸ یورو)

تیشرت (۱۴۰ یورو)

بادگیر (۶۵۰ یورو)

شلوار (۳۸۰ یورو)

شال هواداری (۲۰۰ یورو)
لباس رئال مادرید برای ال کلاسیکو

(۲۶ اسفند ۱۴۰۰) لباس چهارم رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ که با همکاری یوجی یاماموتو طراح ژاپنی ارائه شده توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید رئال در زمینه به رنگ مشکی همراه با خطوط بریده بریده و در هم تنیده محو در کلیه قسمت های پیراهن ارائه شده است. لوگوی باشگاه رئال مادرید به صورت تک رنگ سفید و نشان Y-3 مربوط به کالکشن های یاماموتو در سمت راست سینه جایگزین لوگوی آدیداس شده است.

سه خط روی شانه سفید کار شده تا نمای سیاه و سفید لباس جدید حفظ شود. یک تگ حاوی لوگوی رئال مادرید، Y-3 و همچنین امضای یوجی یاماموتو در گوشه پایین پیراهن نصب شده است.

لباس دروازه بانی رئال مادرید Y-3 نیز با طرح مشابه لباس تیم در زمینه به رنگ صورتی روشن همراه با لوگو و جزئیات مشکی ارائه شده است.

آدیداس در فصل ۱۵-۲۰۱۴ نیز طراحی لباس سوم رئال مادرید را به یاماموتو واگذار کرده بود که آن دفعه نیز ترکیب رنگی مشابه همراه با تصویر محو اژدها در زمینه پیراهن پیاده سازی شده بود.

رئال این لباس را در دربی ال کلاسیکو دور برگشت فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ مقابل بارسلونا بر تن خواهد کرد.
(۲۶ شهریور ۱۴۰۰) لباس سوم رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ رسما توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ فیروزه ای و با نقوش ساده برگرفته از پلاک کیلومتر صفر در مرکز شهر مادرید که به عنوان نقطه مرکزی اسپانیا نیز شناخته میشود در قالب خطوط باریک محو ارائه شده است.

یقه به رنگ مشکی و سه خط روی شانه نیز سفید است. همچنین لوگوی رئال مادرید تک رنگ سفید و لوگوی آدیداس نیز دو رنگ سیاه و سفید است. شورت و جوراب فیروزه ای و احتمالا یک جوراب جایگزین طوسی ترکیب لباس سوم رئال مادرید در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ را کامل می کند.

 

(۱۴ مرداد ۱۴۰۰) لباس دوم رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ رسما توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید با الهام از ترکیب رنگ لباس دوم این تیم در فصل ۹۹-۱۹۹۸ در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با جزئیات نارنجی در قالب سه خط روی شانه و حاشیه یقه ارائه شده است. یک پترن گرافیکی محو متشکل از ترسیم دستی فلش(تیر)، تاج و نوشته MADRID نیز در زمینه خودنمایی کند.

شورت سرمه ای با سه خط نارنجی و لوگوهای سفید به همراه جوراب سرمه ای با گرافیک مشابه پیراهن ترکیب لباس دوم رئال در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ را کامل می کند.

تاریخ انتشار اولیه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۷

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
18 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جالبه

یکمی آدم رو یاد لباس ۲۰۱۴ میندازه

اصلا خوب نیست

پترن خاکستریش واقعا قشنگ تره

یقه لباس دوم کمی یقه لباس های نایک برای بعضی تیم ها در امسال و سال قبله

قشنگه

بیشتر ترکیبی از کیت فصل ۲۰۰۰ و ۲۰۱۴ هست
قشنگه ولی بهتر میتونست باشه

تیم کیتز عزیز خسته نباشید در برخی خبر گزاری ها آماده که قرار است از لوگوی جدید تیم ملی فوتبال ایران طی آینده رونمایی شود. آیا صحت دارد. اگر باشه که عالی می‌شود. متشکرم

ایول

انشاء الله منتظریم

کاش شورت هم پترن پیراهن را داشت

یا مثلاً رنگ شورت نارنجی بود

لباس دومشون خیلی قشنگه لباس سوم هم رنگ بندی خوبی داره

رئال امسال لباساش واقعا از سال های قبل بهتره

پیراهن سفیده همون زیرپوش خودمونه که روش لوگو رئال زدن خدا تومن میفروشن

منظورم اون تیشرت توی کالکشن y3 هست

داداش اگه زوم کنی پترن روی لباس رو میبینی پس ارزش داره