پیش بینی لباس سوم گالاتاسرای برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – بر اساس اطلاعات به دست آمده از لباس سوم گالاتاسرای برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ یکی از مدل های کفش ایر مکس الهام بخش طراحی آن خواهد بود.

پیراهن سوم جدید احتمالا در زمینه عمدتا به رنگ زرد سیر و در نیمه راست جلوی پیراهن به رنگ قرمز که در زمینه محو می شود ارائه خواهد شد. یقه و نوار لبه آستین نیز از جزئیات مشکی یراهن جدید به شمار می رود.

ترکیب رنگی لباس سوم گالاتاسرای از کفش نایک ایرمکس “Ultra Tiger” نشات گرفته است.

ویدیو | رونمایی لباس گالاتاسرای ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس های گالاتاسرای برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ سوپرلیگ ترکیه برای اولین بار توسط پوما رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس های جدید گالاتاسرای را در ادامه ببینید.

لباس گالاتاسرای ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ پوما به جای نایک

تیم کیتز – لباس اول، دوم و سوم گالاتاسرای برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط تامین کننده جدید لباس این تیم یعنی پوما رونمایی شد. پیراهن اول جدید در نیمه راست بدنه اصلی و آستین به رنگ زرد و در سمت مقابل به رنگ قرمز است. محدوده نام و شماره بازیکن در پشت پیراهن یکدست زرد است … ادامه مطلب لباس گالاتاسرای ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ پوما به جای نایک

قرارداد گالاتاسرای با پوما؛ پایان همکاری با نایک پس از ۱۳ سال

تیم کیتز – باشگاه گالاتاسرای ترکیه برای تامین لباس خود از ابتدای فصل آینده با پوما قرارداد همکاری امضا کرد. قرارداد جدید از یکم جولای ۲۰۲۴(۱۱ تیرماه ۱۴۰۳) آغاز و به مدت ۵ فصل معتبر خواهد بود. ارزش پایه قرارداد سالانه پنج میلیون یورو و در مجموع ۲۵ میلیون یورو است و علاوه بر این … ادامه مطلب قرارداد گالاتاسرای با پوما؛ پایان همکاری با نایک پس از ۱۳ سال

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام نایک این لباس رو با مدل آستین قدیمی زده!!!