پیش بینی لباس چهارم پاریس سن ژرمن فصل ۲۱-۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – بر پایه اطلاعات فاش شده از لباس چهارم پاریس سن ژرمن برای فصل ۲۱-۲۰۲۰، این لباس با ترکیبی آینده نگرانه تحت برندینگ جردن از سوی نایک ارائه خواهد شد.

پیراهن جدید احتمالا در زمینه از یک گرافیک سرتاسری مرکب از رنگ های صورتی و بنفش روشن که با افکت اسپری در بخش های مختلف پراکنده شده اند ارائه خواهد شد.

یقه، لوگوی جردن و اسپانسر مشکی است و لوگوی باشگاه نیز احتمالا به صورت براق بر روی زمینه مشکی اجرا می شود. شورت مشکی و جوراب صورتی ترکیب لباس چهارم PSG در فصل ۲۱-۲۰۲۰ را کامل خواهد کرد.

این لباس حدودا یک ماه دیگر به طور رسمی عرضه خواهد شد.

لباس سوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – اولین تصاویر از لباس سوم پاریسن ژرمن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که تحت برندینگ جردن از سوی نایک عرضه خواهد شد، به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ صورتی روشن همراه با یک نوار مشکی در مرکز پیراهن که در محدوده اسپانسر برش می خورد ارائه شده … ادامه مطلب لباس سوم پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

ویدیو | رونمایی لباس پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول PSG برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط نایک رونمایی شد. ویدیو رونمایی لباس جدید پاریسی ها را در ادامه ببینید.

لباس پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول پاریسن ژرمن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط نایک رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با نوار پهن قرمز با حاشیه سفید در مرکز پیراهن که هر دو رنگ با افکت براش ترسیم شده، ارائه شده است. این نوار در محدوده اسپانسر (QATAR AIRWAYS) برش خورده و … ادامه مطلب لباس پاریسن ژرمن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ترکیب رنگش خوب نیست

موافقم ، چرا این همه دیر میدن بیرون فصل نصفش تموم شد

شما هم (تو این مقطع از سال) پست کم آوردید راجع به چ چیزهایی پست میذارید ؟آخرین پیش بینی لباس چهارم پی اس جی 😂 یعنی خود ناصر الخلیفی انقدر پیگیر نیست

تیم کیتز دلیل تغییر لوگوی پاریس سنت ژرمن در برخی از لباس ها چیست

تیم کیتز بی زحمت یه توضیح درمورد این برند جوردن و کار هایی که انجام میده بزارید
خیلی کنجکاو شدم که چرا یه اسطوره بسکتبال باید برند مخصوص تحت یک برند دیگه (نایک) داشته باشه واینکه در زمینه های مختلف کار میکنه واقعا جالبه دونستنش