نگاهی به کفش های مهدی طارمی با برند آدیداس

توسط

تیم کیتز – مهدی طارمی ستاره تیم ملی ایران و باشگاه پورتو از ابتدای حضور در این باشگاه پرتغالی از کفش های آدیداس استفاده می کند.

آخرین کفش طارمی از سری X Speedflow.1 FG آدیداس در کناره ها به رنگ سفید با خطوط موج دار محو و در بخش مرکزی و پشت به رنگ آبی است. سه خط سرمه ای با هاله ای از رنگ آبی روشن در قسمت بیرونی چاپ شده و لوگوی سری X آدیداس نیز در پشت کفش نقش بسته است.

بخش زیره کفش سفید است که با لایه مشکی رنگ کفی داخلی و میخ های آبی و فیروزه ای رنگبندی شده است. به عنوان یک آیتم اختصاصی مخفف نام و شماره مهدی طارمی با ترکیب MT9 و پرچم ایران در زیر آن در وجه داخلی کفش حک شده است.

طارمی طی ماه های اخیر کفش هایی از سری X Speedflow.1، Predator Freak.1 وPredator Edge.3 به پا کرده است.

ارزش کفش فعلی مهدی طارمی Adidas X Speedflow.1 FG در نسخه حرفه ای ۲۵۰ دلار است.

*طی روز گذشته عناوینی همچون “رونمایی از کفش جدید آدیداس توسط طارمی” و “برند شخصی طارمی” و … در برخی رسانه ها منتشر شد، این در حالی است که طارمی بیش از یک ماه است از این کفش آبی و سفید با مشخصات خودش روی آن استفاده می کند و درج مخفف نام بازیکن و پرچم کشور اقدامی مرسوم در بین اکثر بازیکنان است که در مورد مهدی طارمی کفش های شخصی سازی شده در قالب قرارداد رسمی با آدیداس تحویل ستاره فوتبال کشورمان می شود. پستی که در صفحه شخصی طارمی منتشر شده نیز در قالب زمانبندی همکاری تبلیغاتی با آدیداس بوده و لزوما مفهوم رونمایی از محصول یا برند شخصی را انتقال نمی دهد.

شاید شما دوست داشته باشید

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خیلی هم خوب طارمی افتخار ملی ایران