گل گهر از یکدستی در آمد

توسط

تیم کیتز – گل گهر سیرجان در دیدار هفته بیست و پنجم لیگ برتر مقابل فولاد خوزستان در اقدامی غیر منتظره با ترکیب رنگی متفاوتی به میدان رفت.

گل گهر در این مسابقه مجاز به استفاده از هر سه لباس خود(آبی، سرمه ای، سفید) مقابل فولاد قرمز پوش بود که از این بین سفید انتخاب شد، با این تفاوت که شورت سرمه ای با آن ست شد.

دلیل اینکه چرا این ترکیب برای اولین بار توسط سیرجانی ها انتخاب شده مشخص نیست اما خروجی نسبتا قابل قبولی به دنبال داشته است. هر چند عدم همخوانی جزئیات مشکی پیراهن با رنگ سرمه ای شورت و همچنین تعارض رنگی جزئیات طلایی شورت با دیگر قسمت های لباس از نکات منفی این لباس گل گهر به شمار می رود.

لباس گل گهر ۱۴۰۳-۱۴۰۲

تیم کیتز – گل گهر در دیدار نیمه نهایی جام حذفی مقابل سپاهان که آخرین بازی این تیم در فصل فوتبالی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ بود از لباس سوم خود رونمایی کرد. پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ آبی آسمانی همراه با طرح گرافیکی مشابه لباس اول و دوم گل گهر ارائه شده است. شورت هم رنگ … ادامه مطلب لباس گل گهر ۱۴۰۳-۱۴۰۲

نکات هفته بیست و ششم لیگ برتر

تیم کیتز – نکات لباس تیم ها در دیدارهای هفته بیست و هفتم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ را در این پست مرور خواهیم کرد. تداخل نسبی رنگ لباس گل گهر و شمس آذر که منجر به تغییر پیراهن گل گهر در نیمه دوم شد! (اینجا ببینید) پارچه لباس شمس آذر برای دومین بار در جریان فصل … ادامه مطلب نکات هفته بیست و ششم لیگ برتر

سورپرایز سال؛ گل گهر با دو لباس در یک مسابقه!

تیم کیتز – دیدار گل گهر و شمس آذر از هفته بیست و ششم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ با یک رخداد جالب توجه همراه بود. در اولین نگاه به این مسابقه نزدیکی رنگ سبز تیره لباس شمس آذر به آبی و سرمه ای لباس گل گهر جلب توجه می کند، موضوعی که با توجه به برگزاری … ادامه مطلب سورپرایز سال؛ گل گهر با دو لباس در یک مسابقه!

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

انقدر خبرا رو سطحی می زنید که متوجه تفاوت لباس کیروش با بقیه بازیکنای گلگهر نشدید.