لباس های لیگ حرفه ای عربستان برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ – بخش اول

توسط

تیم کیتز – فصل جدید رقابت های لیگ حرفه ای عربستان سعودی به تازگی آغاز شده که در چند بخش نگاهی به به لباس جدید تیم های حاضر در این رقابت ها خواهیم داشت.

الاتحاد

پیراهن اول الشباب برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ با ترکیب راه راه زرد و مشکی همراه با نقشه شهر جده به صورت محو در محدوده نوارهای مشکی رنگ از سوی برند تمیم ارائه شده است.

پیراهن دوم نیز در زمینه سفید همراه با نقشه شهر جده به رنگ طوسی روشن در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. جزئیات زرد و مشکی و قالب نوار لبه آستین و بخش جلوی یقه نمود پیدا کرده است.

الشباب

پیراهن اول جدید الشباب برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ که توسط برند اکستپ تامین می شود در زمینه سفید همراه با یک پترن متشکل از اشکال مثلثی ریز به رنگ طوسی روشن در قسمت جلوی پیراهن و یقه و نوار لبه آستین مشکی با جزئیات نارنجی ارائه شده است.

پیراهن دوم با طرح مشابه پیراهن اول در زمینه مشکی همراه با پترن طوسی و جزئیات نارنجی در حاشیه نوار لبه آستین و پیراهن سوم نیز با ترکیب گرادینت قرمز و مشکی با یقه مشکی ارائه شده است.

الفتح

پیراهن اول الفتح عربستان برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ در زمینه به رنگ آبی همراه با رده رده های گرافیکی محو و نوشته های انگلیسی محو در سرتاسر پیراهن از سوی برند آفساید ارائه شده است.

شاید شما دوست داشته باشید

۲ دیدگاه
 1. میلاد
  پاسخ

  آقا این لوگوی برند (تمیم) یکم منشوریه!!!
  بهتره یه تغییراتی درش اتفاق بیافته 🙂

 2. حمیدرضا
  پاسخ

  تیم کیتز از لباس جدید تیم های ایرانی خبری نشد؟

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.