پیش بینی لباس های آرسنال برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

توسط


تیم کیتز – بر اساس آنچه تا امروز از موارد لو رفته لباس های آرسنال در فصل ۲۱-۲۰۲۰ برداشت شده لباس اول با همان ترکیب سنتی همیشگی ارائه خواهد شد.

پیراهن اول آرسنال در فصل آینده احتمالا در محدوده بدنه اصلی به رنگ قرمز همراه با جزئیات سفید در قالب یقه، آستین ها و سه خط روی شانه ارائه می شود. یک پترن محو متشکل از پیکان های به هم پیوسته که یکی در میان نیمه راست و چپ هر یک از آنها به رنگی تیره تر از زمینه و دیگری هم رنگ زمینه است در محدوده قرمز رنگ پیراهن خودنمایی خواهد کرد.

نوار لبه آستین نیز احتمالا سفید و با یک نوار قرمز در مرکز آن کار می شود.

پیراهن دوم نیز احتمالا در زمینه سفید(یا خاکستری روشن) همراه با جزئیات قرمز در قالب یقه، سه خط روی شانه و نوار لبه استین ارائه خواهد شد. سایر جزئیات از جمله لوگوی باشگاه، آدیداس و اسپانسرها نیز به صورت تک رنگ و قرمز خواهند بود.

پیراهن سوم نیز احتمالا در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با یک پترن گرافیکی محو مشابه آنچه در پیراهن آرژانتین و کلمبیا شاهد بودیم یا طرحی نزدیک به آن ارائه خواهد شد.

عناصر سمت راست پیراهن از جمله سه خط روی شانه، نوار روی لبه آستین و لوگوی آدیداس به رنگ صورتی و عناصر سمت چپ از قبیل لوگوی باشگاه، سه خط و نوار لبه آستین و همچنین اسپانسر در جلوی پیراهن و روی آستین به رنگ سبز درخشان کار خواهند شد.

طرح احتمالی پیراهن سوم پیش از این در قالب مطلب پیش بینی لباس دوم(یا سوم) آرسنال در فصل ۲۱-۲۰۲۰ در سایت منتشر شده بود.

پیش بینی لباس دوم آرسنال برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

شاید شما دوست داشته باشید

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.