لباس ویژه پارما؛ برای کودکان بیمار

توسط

تیم کیتز – باشگاه پارما با همکاری اره آ به مناسبت سالگرد تاسیس این باشگاه(تاریخ ۱۶ دسامبر ۱۹۱۳) از یک لباس ویژه با اهداف خیرخواهانه رونمایی کرد.

این پیراهن ویژه در زمینه سفید همراه با نوارهای بریده بریده رنگارنگ در محدوده دو آستین که از نمای ساختمان بیمارستان کودکان پیترو باریلا در شهر پارما الهام گرفته شده ارائه شده است. یک پترن مستطیلی مشابه شیشه های ساختمان بیمارستان نیز به صورت محو در زمینه به چشم می خورد.

پارما روز دوازدهم دسامبر مقابل پروجا با این لباس ویژه به میدان خواهد رفت. این پیراهن به قیمت ۷۹ یورو جهت فروش عرضه شده و تمامی عواید حاصل از فروش آن به بیمارستان کودکان پارما اهدا خواهد شد.

لباس ویژه ۲۶ اُمین سالگرد حضور بوفون در پارما

(۲۰ آبان ۱۴۰۰) باشگاه پارما با هدف استفاده تجاری حداکثری از حضور مجدد بوفون در این تیم با همکاری اره آ از لباسی ویژه به مناسبت ۲۶ امین سالگرد اولین حضور این دروازه بان افسانه ای در پارما رونمایی کرد.

این پیراهن ویژه تقریبا با الهام از طرح لباسی که بوفون در روز اولین بازی خود برای پارما به تن داشت با طرحی مرکب از سفید و قرمز همراه با جزئیات مشکی، آبی و قرمز در محدوده آستین ها، یقه و پهلو ارائه شده است.

جانلوئیجی بوفون این پیراهن ویژه را ۱۰ روز دیگر در بازی مقابل کوزنزا بر تن خواهد کرد، پیراهنی که به قیمت ۱۱۹ یورو برای فروش عرضه شده است. بوفون اولین بازی خود با لباس پارما را در تاریخ ۱۹ نوامبر ۱۹۹۵ مقابل میلان انجام داد که این مسابقه بدون گل مساوی شد.

بازگشت سوپرمن به پارما با یک لباس ویژه

(۲ تیر ۱۴۰۰) باشگاه پارما با همکاری تامین کننده لباس خود یعنی اره آ همزمان با معرفی جانلوئیجی بوفون با شعار “سوپرمن برگشت” از لباس دروازه بانی جدید این تیم با طرحی ویژه رونمایی کرد.

لباس دروازه بانی جدید با الهام از طرح یکی از لباس های بوفون مربوط به دوره اول حضور در پارما در زمینه عمدتا قرمز همراه با نوارهای گرافیکی راه راه مرکب از آبی تیره و روشن و رگه های زرد ارائه شده است.

بوفون دروازه بان افسانه ای ایتالیا فوتبال خود را در ۱۳ سالگی از تیم های پایه پارما آغاز کرد و همچنین این باشگاه به عنوان اولین تیم دوران حرفه ای او (حدفاصل سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۰۱) نیز شناخته می شود.

پارما در پایان فصل اخیر سری آ با قرار گرفتن در رده بیستم جدول به سری B سقوط کرد.

شاید شما دوست داشته باشید

۳ دیدگاه
 1. حسن لایی خور
  پاسخ

  خوبه

 2. محمدمهدی عطایی
  پاسخ

  بوفون واقعا یه افسانه است قطعا جزو ۱۰ بازیکن تکرارنشدنی تاریخه

 3. mobin
  پاسخ

  خوشگله

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.