لباس منچستریونایتد ۲۰۲۲-۲۰۲۱

توسط

تیم کیتز – لباس سوم منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ رسما توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید یونایتد در زمینه از یک گرافیک آبی و سرمه ای تشکیل شده است. یقه و نوار لبه آستین سرمه ای با حاشیه آبی است و سه خط روی شانه و اسپانسرها به رنگ زرد هستند. لوگوی آدیداس هم به صورت دو رنگ آبی و زرد روی پیراهن نقش بسته است.

شورت مشکی با سه خط زرد در کناره ها به همراه دو جوراب یکی به به رنگ زرد و دیگری به رنگ مشکی ترکیب لباس سوم منچستر یونایتد در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ را کامل می کند.

(۸ مرداد ۱۴۰۰) لباس دوم منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ به طور رسمی توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید با الهام از لباس یونایتد در سال های ۱۹۹۱ تا ۱۹۹۳ در زمینه از یک پترن گرافیکی سرتاسری متشکل از نوارهای باریک و نسبتا متراکم آبی به صورت مورب که شدت رنگ آن به صورت موج دار کم و زیاد می شود ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین سفید است و سه خط روی شانه، لوگوی باشگاه، آدیداس و اسپانسرها نیز همگی به رنگ قرمز کار شده اند.

(۲۴ تیر ۱۴۰۰) لباس اول منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ به زودی رسما توسط آدیداس رونمایی خواهد شد.

پیراهن اول جدید به مانند همیشه در زمینه به رنگ قرمز همراه با نوارهای راه راه محو در قالب بافت پارچه ارائه شده است. یقه، سه خط روی شانه و نوار لبه آستین نیز سفید است و برای اولین بار لوگوی تیم ویوئر(TeamViewr) به عنوان اسپانسر اصلی روی پیراهن یونایتد خودنمایی می کند.

شورت سفید با سه خط قرمز در کناره ها به همراه جوراب مشکی با جزئیات قرمز و سفید ترکیب لباس منچستر در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ را کامل می کند.

تاریخ انتشار اولیه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۹

لباس دوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

تیم کیتز – تصاویر جدید لباس دوم منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی آدیداس عرضه خواهد شد به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با یک پترن محو حاصل چیدمان حرف M در چهار جهت، در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. محدوده پهلو و … ادامه مطلب لباس دوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

ویدیو | رونمایی لباس منچستر یونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول منچستریونایتد برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط آدیداس رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید شیاطین سرخ را در ادامه ببینید.

لباس منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ رسما توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه به رنگ قرمز و با یک گرادینت ملایم به سایه ای تیره تر از زمینه در قسمت پایین پیراهن ارائه شده است. نوار حلالی پهلو به رنگ قرمز روشن تر از زمینه کار شده و یقه … ادامه مطلب لباس منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
10 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سال جدید فوتبالی خیلی لباس های ضایع داره

بدجوری با حرفت موافقم👍👍

منم موافقم، امسال لباس ها زیبا بودند

هیچ‌زیبایی و خلاقیت خاصی در لباس اول دیده نمیشه
یه مقدار لباس سوم جای دفاع داره شاید!

آره لباس سومش بهتر از اون دوتاس و لباس های اول و دوم که شاید رونالدو بپوشه باید بهتر از این باشه

لباس اول بد نیست ولی دیگه خیلی سادست لباس دوم ترکیب رنگیش رو دوست ندارم ولی لباس سوم جای صحبت داره و لباس خوبیه ترکیب رنگی و طراحی زیبایی داره و تنها مشکلش به نظرم اینه که لوگو آدیداس کاملا زرد نیست اگه کلش زرد بود عالی بود

لباس اول افتضاح

لباس دومش شبیه لباس های دهه هشتاده

لباس سوم عالیه

امروز منچستریونایتد بازی داره و لباس سوم رو پوشیدن ، پس چرا شورت زرد پوشیدن به جای سیاه ؟