رونمایی از لباس سوم اینتر میلان ۱۶-۲۰۱۵ توسط نایک

توسط

تیم کیتز – تیم فوتبال اینتر میلان در فصل جاری در اغلب دیدارهای خارج از خانه لباس زرد رنگ خود را به تن خواهد کرد که نشان دهنده یک تصور مدرن از یکی از لباسهای دوم قدیمی اینتر است.

وجود یک گرافیک سیاه در لبه آستین ها و لبه پایینی شورت که در رنگ زرد زمینه محو می شود تاکید بیشتری بر رنگ زرد موجود در لباس دارد.

نوارهای سیاه از زیر بغل در پیراهن شروع و ادامه آن تا لبه پایینی شورت امتداد دارد. جوراب ها به رنگ سیاه همراه با تکه های به رنگ خاکستری تیره در پشت ساق پا لباس جدید اینتر را تکمیل می کند.

یقه گرد ساده که به شکل ماهرانه در بالای پیراهن نشسته جلوه مینیمالیستی و ساده لباس را تکمیل کرده است. نشان باشگاه هم از دو رنگ سیاه و زرد روشن تشکیل شده است.

لباس جدید اینتر میلان در فصل ۱۶-۲۰۱۵ اولین بار روز چهارم اکتبر ۲۰۱۵ در سری آ مقابل سمپدوریا مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

لباس اینتر ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – لباس اول، دوم و سوم اینتر میلان برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به زودی رسما توسط نایک رونمایی خواهد شد. پیراهن اول جدید در زمینه عمدتا متشکل از نوارهای راه راه عمودی آبی و مشکی است که در قسمتی از سمت چپ جلوی پیراهن و نیمی از پشت پیراهن نوارهای راه راه در قالب … ادامه مطلب لباس اینتر ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

لباس اینتر با لوگوی پیشتازان فضا | Inter x Star Trek

تیم کیتز – اینتر در سایه قرارداد با کمپانی پارامونت در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ لوگوی یکی دیگر از مجموعه های این شرکت را روی لباس خود به نمایش خواهد گذاشت. این بار قرار است لوگوی مجموعه Star Trek(یا پیشتازان فضا) جایگزین اسپانسر اصلی روی پیراهن اینتر میلان شود. اینتر این لباس را روز یکشنبه ۲۶ فروردین … ادامه مطلب لباس اینتر با لوگوی پیشتازان فضا | Inter x Star Trek

لاک پشت های نینجا روی لباس اینتر +ویدیو

تیم کیتز – اینتر میلان در دیدار هفته بیست و هفتم سری A ایتالیا با اسپانسری خاص به جنوا می رود. اینتر به واسطه قرارداد اسپانسری با کمپانی پارامونت در برخی مقاطع نمادها و شخصیت های تولیدات این شرکت فیلم سازی را روی لباس خود به نمایش می گذارد که این بار نوبت به شخصیت … ادامه مطلب لاک پشت های نینجا روی لباس اینتر +ویدیو

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها