خاطره سپاهان و شیراز زنده شد؛ این بار آتالانتا و تورین

توسط

تیم کیتز – باشگاه آتالانتا و جوما در طراحی لباس ویژه کریسمس ۲۰۲۲-۲۰۲۱ این تیم مرتکب اشتباه فاحشی شده اند.

این دوازدهمین سالی است که آتالانتا اقدام به معرفی لباس ویژه کریسمس می کند اما این بار این اقدام به یک جنجال ختم شد و آن استفاده از سایه دورنمای شهری تورین به جای برگامو(شهری که باشگاه آتالانتا در آن واقع است) در قسمت پایین لباس بود.

به دنبال واکنش های مختلف به لباس کریسمس آتالانتا، باشگاه و جوما با انتشار بیانیه ای این موضوع را رد کردند و با تاکید بر اینکه تصویر استفاده شده مربوط به دورنمای شهر برگامو است عنوان کردند به دلیل ساده سازی تصویر ممکن است برخی جزئیات عینا مشابه فرم واقعی عناصر موجود در نما نباشد. از سویی به این مورد هم اشاره شده که نماهای مختلفی از زوایای متفاوت از شهر برگامو وجود دارد و نمی توان صرفا به یک نما استناد کرد.

هواداران آتالانتا در اعتراض به این اتفاق از باشگاه خواسته بودند برای حفظ احترام [باشگاه و شهر] این لباس نباید پوشیده شود. پیش از این قرار بود این لباس در بازی امروز مقابل آ اس رم مورد استفاده قرار بگیرد اما بر خلاف اعلام قبلی آتالانتا با همان لباس معمول خود به میدان رفت تا به نوعی این اشتباه به صورت تلویحی از سمت باشگاه تایید شود.
لباس آتالانتا ۲۰۲۲-۲۰۲۱

(۲۹ تیر ۱۴۰۰) لباس اول، دوم و سوم آتالانتا برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ سری آ ایتالیا توسط جوما رونمایی شد.

پیراهن اول جدید با ترکیب سنتی راه راه آبی و مشکی همراه با خطوط طلایی رنگ در مرز بین نوارها ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین مرکب از آبی و مشکی است و لوگوی باشگاه نیز در مرکز سینه جانمایی شده است.

پیراهن دوم آتالانتا با ترکیب نزدیک به پیراهن اول در زمینه سفید همراه با خطوط باریک آبی و مشکی در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. از لوگوی قدیمی باشگاه آتالانتا با ترکیب طلایی در لباس دوم استفاده شده است.

پیراهن سوم جدید نیز در زمینه به رنگ قرمز درخشان همراه با یک طرح بی رنگ از بناهای مربوط به دوره رنسانس به صورت امباس در قسمت پایین پیراهن ارائه شده است. جزئیات آبی و مشکی در لباس سوم در قالب یقه، نوار لبه آستین و نوار پهلو نمود پیدا کرده است.

شاید شما دوست داشته باشید

۴ دیدگاه
 1. mobin
  پاسخ

  تیم کیتز لطفاً مطلبی در مورد لباس استقلال تو بازی با نفت بزار ، همراه اول اومد گند زد به کل لباس ، آخه این چه کار افتضاحیه ، اسپانسر رو که با برچسب به این گندگی نمی چسبونن به لباس 😑

 2. یه بنده خدا
  پاسخ

  تیم کیتز شبیه لباس اولسان نیست

 3. حسن لایی خور
  پاسخ

  تیم کیتز معنی اون لوگوی قدیمیشون چیه؟

  • متین
   پاسخ

   فکر کنم از روی لقب تیم(الهه) برداشت شده

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.