آرسنالِ یکدست قرمز؛ حُقه تجاری آدیداس؟

توسط

تیم کیتز – آرسنالی ها در بازی اخیر خود مقابل واتفورد بدون دلیل موجهی با ترکیب یکدست قرمز به میدان رفتند.

این سومین بار طی ۴۵ سال اخیر است که آرسنال پیراهن اول خود را با شورت و جوراب قرمز ست می کند، اتفاقی کم سابقه در تاریخ توپچی ها که به فاصله چهل سال ابتدا در فصل ۱۸-۲۰۱۷ مقابل وست برومویچ و بعد از آن در فصل ۲۰-۲۰۱۹ مقابل ناپولی رخ داد.

هر چند دو مورد فوق برای جلوگیری از تداخل رنگی با لباس تیم حریف بود، اما با توجه به شورت مشکی و جوراب زرد واتفورد در مسابقه اخیر ضرورتی نسبت به تغییر شورت سفید و جوراب قرمز و سفید آرسنال احساس نمی شد. کما اینکه آرسنال در دیدار رفت با ترکیب همیشگی خود به میدان رفته بود و در مقابل واتفورد نیز ترکیب مشابه بازی برگشت را به تن داشت.

فرضیه ای که در این باره مطرح و به طور غیر رسمی از سوی باشگاه آرسنال نیز تایید شده حاکی از آن است که تصمیم استفاده از شورت و جوراب قرمز در این مسابقه از سوی آدیداس اتخاذ شده و ارتباطی با رنگ لباس واتفورد نداشته است.


جالب اینکه شورت و جوراب قرمز رنگ آرسنال صرفا برای استفاده تیم تدارک دیده شده و فروش هواداری نخواهد داشت. با این حال به نظر می رسد انگیزه آدیداس از این اقدام ایجاد تنوع در پوشش تیم و جلب توجه هواداران و رسانه ها به لباس با هدف کمک به فروش بیشتر پیراهن آرسنال بوده چرا که ظاهرا فروش این فصل کمتر از حد انتظارات آدیداس بوده است.

لباس دوم آرسنال ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

تیم کیتز – لباس دوم آرسنال برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به زودی رسما توسط آدیداس رونمایی خواهد شد. پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با جزئیات گرافیکی سفید و مشکی در قالب پنل های جلوی شانه و گوشه های پایین پیراهن ارائه شده است. یقه ترکیبی از قرمز، مشکی و سبز است و … ادامه مطلب لباس دوم آرسنال ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

لباس سوم آرسنال ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – تصاویر لباس سوم آرسنال برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن سوم جدید با یک گرافیک مرکب از بنفش و فیروزه ای برگرفته از شفق قطبی در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. یقه، سه خط روی شانه و نوار لبه آستین به رنگ سرمه ای کار شده به مانند … ادامه مطلب لباس سوم آرسنال ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

ویدیو | رونمایی لباس آرسنال ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول آرسنال برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ بار دیگر با جزئیات سرمه ای توسط آدیدا رونمایی شد. ویدیو رونمایی لباس جدید توپچی ها را در ادامه ببینید.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

من خودم یادمه لباس آرسنال رو که خریدم
فروشنده به من ست قرمز شورت و جوراب قرمز داد
بعدش با خودم گفتم میشه یه روز ارسنال مثل لیورپول پرسپولیس سایر تیم ها که لباس اولشون ست یه رنگه
یه روزی قرمز بپوشه که این اتفاق با پوما افتاد
و حالا هم ادیداس
جالبه بنظرم
با اینکه نایکی این تنوع رو امتحان نکرده و حداقل من ندیدم ! 🙂 ممنون از پست