لباس آمریکا برای جام جهانی ۲۰۲۲؛ لوگوی نایک روی آستین

توسط

تیم کیتز – لباس اول و دوم تیم ملی آمریکا هم گروه ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن اول با ترکیبی ساده در زمینه یکدست سفید همراه با جزئیات سرمه ای در قالب بخش جلویی و پشتی یقه و لبه گوشه پایین پیراهن ارائه شده است. یک نوار سرمه ای و قرمز بر روی آستین ها از دیگر جزئیات لباس جدید آمریکا است.

نکته جالب توجه در لباس جدید حذف لوگوی نایک از جلوی پیراهن و انتقال آن به روی آستین است، موردی که بیشتر در لباس های لیگ فوتبال آمریکایی NFL شاهد بوده ایم و در لباس رسمی مسابقه فوتبال کم سابقه است. لوگوی تیم ملی آمریکا نیز در مرکز سینه جانمایی شده است.

لباس دوم جدید آمریکا نیز در زمینه با یک گرافیک سرتاسری مرکب از آبی و سرمه ای ارائه شده است. همانند لباس اول لوگوی آمریکا در مرکز و لوگوی نایک نیز روی آستین نقش بسته است.

لباس آمریکا ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول و دوم تیم ملی آمریکا میزبان کوپا آمریکا ۲۰۲۴ برای سال ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ رسما توسط نایک رونمایی شد. پیراهن اول جدید با ترکیبی ساده در زمینه یکدست سفید که نسل جدید بافت تنفسی نایک را در دل خود دارد ارائه شده است. بخشی از یقه و نوار لبه آستین … ادامه مطلب لباس آمریکا ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس های جام جهانی زنان ۲۰۲۳ – سوئیس اضافه شد

تیم کیتز - لباس اول تیم ملی سوئیس برای جام جهانی ۲۰۲۳ زنان توسط پوما رونمایی شد. در طراحی لباس جدید سوئیس طبیعت کوهستانی این کشور مورد توجه قرار گرفته است. لباس اول سوئیس برای جام جهانی زنان ۲۰۲۳ (۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲) لباس تیم های ملی آفریقای جنوبی و دانمارک برای جام جهانی ۲۰۲۳ زنان … ادامه مطلب لباس های جام جهانی زنان ۲۰۲۳ – سوئیس اضافه شد

ایران در گروه سفیدها؛ مروری بر ترکیب رنگ و لباس کنونی تیم های گروه B جام جهانی ۲۰۲۲

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با این اوضاع خیلی نباید نگران طراحی کیت تیم ملیمون باشیم انقدر لباس زشت هست که کیت ما توش هیچه

آمریکا رو می بریم

تیم ملی باید ولز رو ببره بهترین فرصت