لباس اروگوئه برای جام جهانی ۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس دوم تیم ملی اروگوئه جهت شرکت در رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با تم مشترک لباس های دوم پوما توسط این برند آلمانی رونمایی شد.

لباس دوم جدید درسفید همراه با نوارهای عمودی محو آبی روشن در مرکز پیراهن ارائه شده است. یک کادر سپر مانند به رنگ آبی آسمانی در مرکز پیراهن جانمایی شده که نشان فدراسیون، لوگوی پوما، پرچم و نام کشور اروگوئه در بالای آن و شماره بازیکن در داخل آن خودنمایی می کند. یقه و نوار لبه آستین نیز دو رنگ آبی آسمانی و سفید است.


(۱۰ خرداد ۱۴۰۱) لباس اول تیم ملی ارئگوئه برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن جدید با ترکیب بسیار ساده و کلاسیک در زمینه یکدست به رنگ آبی روشن همراه با یقه و نوار لبه آستین سفید ارائه شده است. لقب تیم ملی اروگوئه “LA CELESTE” نیز در قالب یک تگ در پشت یقه درج شده است.

اروگوئه با لباس های نایک در کوپا آمریکا ۲۰۲۴

تیم کیتز – تیم ملی اروگوئه در رقابت های کوپا آمریکا ۲۰۲۴ لباس های نایک را بر تن خواهد کرد. موضوع استفاده از لباس های نایک در کوپا آمریکا از سوی فدراسیون فوتبال اروگوئه اعلام شده و هنوز مشخص نیست که همکاری با نایک بعد از این رقابت ها هم ادامه خواهد داشت یا صرفا … ادامه مطلب اروگوئه با لباس های نایک در کوپا آمریکا ۲۰۲۴

لباس های اروگوئه ۲۰۲۲-۲۰۲۱

تیم کیتز – لباس های اول و دوم تیم ملی اروگوئه برای سال ۲۰۲۱ توسط پوما رونمایی شد. پیراهن اول جدید به رسم سنت همیشگی در زمینه به رنگ آبی روشن همراه با نوارهای راه راه آبی و سفید در محدوده پهلو ارائه شده است. پیراهن دوم اروگوئه نیز با ترکیب جدید و متفاوت پوما … ادامه مطلب لباس های اروگوئه ۲۰۲۲-۲۰۲۱

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

با اینکه خیلی ساده اما حس خوبی میده

پوما لباس تیم ملی یکی واسه ایتالیا یکی واسه اوروگوئه خیلی خوب میزنه