لباس تاتنهام ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس سوم تاتنهام برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ به طور رسمی توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید با یک گرافیک انتزاعی بسیار شلوغ مرکب از آبی تیره و روشن در سرتاسر سطح پیراهن ارائه شده است. به مانند لباس دوم و سوم فصل گذشته، این بار نیز شلوغی لباس سوم تاتنهام در تضاد سادگی لباس اول است.

یقه و نوار لبه آستین دو رنگ مشکی و آبی روشن کار شده و لوگوی باشگاه، نایک و اسپانسر(AIA) نیز تک رنگ سفید هستند. شورت لباس سوم تاتنهام به رنگ آبی روشن است.


(۲۳ تیر ۱۴۰۱) لباس دوم تاتنهام برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ رسما توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن جدید با ترکیب رنگی نه چندان چشم نواز در زمینه به رنگ بنفش مایل به آبی و در محدوده آستین ها به رنگ مشکی است. بخش جلویی و پشتی یقه و همچنین نوار لبه آستین به رنگ فسفری کار شده و لوگوی باشگاه تاتنهام، نایک و اسپانسر (AIA) نیز تک رنگ سفید هستند.

شورت و جوراب مشکی ترکیب لباس دوم تاتنهام در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۱۷ خرداد ۱۴۰۱) لباس اول تاتنهام برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ رسما توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن تاتنهام برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ با طرحی بسیار ساده در زمینه یکدست سفید همراه با نوارهای سرمه ای و فسفری در قالب یقه و نوار لبه آستین ارائه شده است.

لوگوی باشگاه و نایک به رنگ سرمه ای است و عبارت “SPURS” نیز به صورت تو خالی و تو پر در وجه داخلی نوار لبه آستین و یقه تکرار شده است. شورت سرمه ای و جوراب سفید ترکیب لباس اول تاتنهام در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.

*تاریخ انتشار اولیه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

لباس سوم تاتنهام ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – تصاویر جدید لباس سوم تاتنهام برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی نایک عرضه خواهد شد به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن سوم جدید در زمینه با یک گرافیک انتزاعی مرکب از سایه های تیره و روشن از رنگ سبز در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. یقه به رنگ سبز تیره و … ادامه مطلب لباس سوم تاتنهام ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

ویدیو | رونمایی لباس دوم تاتنهام ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس دوم تاتنهام هاتسپر برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط نایک رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید اسپرز را در ادامه ببینید.

لباس دوم تاتنهام ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس دوم تاتنهام برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط نایک رونمایی شد. پیراهن دوم جدید در زمینه از نوارهای گرافیکی در سایه های مختلف آبی روشن ارائه شده است. یقه و محدوده پهلو به رنگ سرمه ای کار شده و نوار سه رنگ سرمه ای، سفید و زرد در لبه آستین … ادامه مطلب لباس دوم تاتنهام ۲۰۲۵-۲۰۲۴

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لباس دربی استقلال کپی لباس چلسی بود.

پیش بینی این فصل جدید هم خیلی ساده هستش

تیم کیتز دربی دیشب رو بررسی کن

پترن و یقه لباس استقلال حتی با لباس دربی رفت متفاوت بود اما اون دو ستاره سرجای خودش باقی بود

این دیگه چیه 😐 اصلا خوب نیست 😐

هر چقدر هم بد باشه از اون زیرپیرهنی پارسال که بهتره

لباس دوم را ببین هاهاهاهاها