لوگوی خواننده اسپانیایی روی لباس بارسلونا در الکلاسیکو

توسط

تیم کیتز – بارسلونا برای دومین بار در تقابل با رئال مادرید در الکلاسیکوی برگشت لالیگا لوگوی یک خواننده را روی پیراهن خود به نمایش خواهد گذاشت.

آبی اناری ها به واسطه همکاری با Spotify هر از گاهی متناسب با رخدادهای ویژه دنیای موسیقی و یا ملاحظات تجاری اسپانسر بارسلونا اقدام به درج نام و نشان یک خواننده می کنند که این بار و برای دیدار مقابل رئال مادرید قرعه به نام روزالیا خواننده اسپانیایی افتاد.

لباس بارسلونا برای الکلاسیکو برگشت ۲۳-۲۰۲۲ از نظر کلیات و جزئیات مشابه نسخه عادی است با این تفاوت که لوگوی روزالیا(MOTOMAMI) در محل اسپانسر اصلی جایگزین لوگوی اسپاتیفای شده است.

از این پیراهن تعداد محدود ۱۸۹۹ نسخه تولید شده که به قیمت بالای ۴۰۰ یورو به فروش می رسد. همچنین تعداد ۲۲ عدد پیراهن نسخه بازیکن که به امضای ۱۱ بازیکن ترکیب اصلی تیم مردان و زنان بارسلونا در الکلاسیکو پیش رو خواهد رسید هر یک به قیمت نجومی ۲۰۰۰ یورو پیش فروش شد که به سرعت سولد اوت شد.

بارسلونا چندی پیش در الکلاسیکوی دور رفت و در چارچوب همکاری مشترک با اسپانسر خود اسپاتیفای، لوگوی دریک خواننده کانادایی را روی پیراهن خود به نمایش گذاشته بود.

شاید شما دوست داشته باشید

8 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

لوگوی خواننده هه یجوریه

شما برین اهنگای این خواننده رو گوش کنین متوجه عمق فاجعه میشین 😐 ( نظر شخصی البته)

قبل از این که لوگو موتومامی روی لباس باشه من به شخصه توی گوشیم فقط ترک های روسالیا هستش شمایی که میگی عمق فاجعه باید یه درکی از موسیقی داشته باشی این ارتیست به شدددددت قدرتمنده و لوگوشو روی لباس دیدم از خوشحالی بال درآوردم ( نظر شخصیمه که کارش به شدت خوبه )

خوبه، ولی به نظر من خیلی کاراش خوب نبود، ولی شانس اورد واسمون بردیم😂

این پیراهن با امضا ۲۰۰۰ یورو!!!!
خود خارجیا هم همچین پولی واسشون وحشتناکه

لوگو اسپانسر اصلا به لباس نیومده و به نظرم این تغییر لوگو اسپانسر تو بازی های بزرگ مزخرف ترین ایده بود، تنها دلخوشیم اینه که لوگو BTS رو لباس نیست 😑😂

واقعا بی تی اس‌ فنی

یه بار دیگه بخون کامنتمو میگم تنها دلخوشی و امیدم به لباس اینه که لوگو bts رو کیت نیست!!!