لباس بایر لورکوزن ۲۰۲۲-۲۰۲۱

توسط

تیم کیتز – لباس ویژه بایر لورکوزن برای تقابل هفته آینده با کلن، موسوم به “دربی رانیش” ایالت نوردراین-وستفالن از هفته بیست و ششم بوندسلیگا توسط جاکو رونمایی شد.

لباس جدید یاران سردار آزمون در لورکوزن با ساختار مشابه لباس “جهان” اشتوتگارت که اخیرا با شعارهای زیست محیطی و از محل پارچه های بازیافتی تولید و عرضه شد در زمینه به رنگ کرم همراه با جملاتی در حمایت از محیط زیست و جهان  به صورت مدور گرداگرد لوگوی باشگاه ارائه شده است.

لوگوی باشگاه و همچنین نشان شهر لورکوزن که جایگزین اسپانسر اصلی(Barmenia) پیراهن شده به صورت کرم مشکی روی پیراهن درج شده اند. پیراهن جدید به صورت محدود در ۱۹۳۰ نسخه به فروش می رسد و عواید حاصل از فروش آن به مردم جنگ زده اوکراین اهدا خواهد شد.
(۲۰ مرداد ۱۴۰۰) لباس سوم بایر لورکوزن برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ توسط جاکو رونمایی شد.

(۹ مرداد ۱۴۰۰) لباس دوم بایر لورکوزن آلمان برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ توسط جاکو رونمایی شد.

(۲۲ تیر ۱۴۰۰) لباس اول بایر لورکوزن برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ توسط جاکو رونمایی شد.

پیراهن جدید با الهام از لباس بیست سال پیش لورکوزن(۰۲-۲۰۰۱) که یادآور فصل درخشان این تیم با کسب عنوان نایب قهرمانی در بوندسلیگا، لیگ قهرمانان و جام حذفی آلمان است ارائه شده است.

پیراهن جدید با ترکیب میلان طور در زمینه متشکل از نوارهای راه راه قرمز و مشکی است. محدوده شانه به رنگ مشکی است و جزئیات سفید در حاشیه یقه و محدوده پهلو به چشم می خورد.

ویدیو | رونمایی لباس بایر لورکوزن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس بایر لورکوزن برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط کاستوره رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید قهرمان فصل اخیر بوندسلیگا را در ادامه ببینید.

لباس لورکوزن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول بایر لورکوزن مدافع عنوان قهرمانی بوندسلیگا آلمان برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط کاستوره رونمایی شد. پیراهن اول جدی در زمینه به رنگ قرمز همراه با یک گرافیک متشکل از ترکیب نقشه و المان های شهر لورکوزن از جمله لوزی لوزی های برج آب در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است. محدوده … ادامه مطلب لباس لورکوزن ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس بایر لورکوزن ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس سوم بایر لورکوزن برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط کاستوره رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ آبی آسمانی همراه با افکت سنگ مرمر به رنگ سفید پراکنده در سطح پیراهن ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین مشکی با یک خط سفید در مرکز آن است و شورت مشکی … ادامه مطلب لباس بایر لورکوزن ۲۰۲۴-۲۰۲۳

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام دو تا سوال داشتم یک قرارداد جاکو با بایرن لور گوزن کی تموم میشه دو کاستوره کی افتتاح شده