لباس برایتون ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس اول برایتون برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه عمدتا سفید همراه با نوارهای پهن آبی که یک نوار باریک زرد از میان آنها گذشته ارائه شده است. محدوده شانه و آستین ها به رنگ آبی و یقه، نوار لبه آستین و لوگوی نایک نیز از جزئیات زرد رنگ لباس جدید برایتون به شمار می رود.

شورت و جوراب سفید با اندک جزئیات زرد و آبی ترکیب لباس اول برایتون در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۲۴ تیر ۱۴۰۱) لباس دوم برایتون برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ لیگ برتر انگلیس توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ نارنجی همراه با نوارهای افقی متشکل از خطوط مورب در سایه ای نزدیک به زمینه که از چپ به راست از شدت رنگ آن کاسته می شود ارائه شده است.

یقه، نوار لبه استین و همچنین لوگوی نایک و اسپانسر (AMERICAN EXPRESS) همگی به رنگ مشکی هستند و لوگوی باشگاه برایتون نیز به صورت سیاه و سفید روی لباس درج شده است.

لباس اروپایی برایتون ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس برایتون ویژه حضور در لیگ اروپا در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط نایک رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه عمدتا سفید و در نیمه پایین فیروزه ای است که با شیب ملایمی در زمینه محو می شود. سایه محو ساختمان سلطنتی رویال پاویون که بنایی قدیمی برگرفته از معماری هند است در قسمت … ادامه مطلب لباس اروپایی برایتون ۲۰۲۴-۲۰۲۳

لباس برایتون ۲۰۲۴-۲۰۲۳

 

لباس برایتون ۲۰۲۲-۲۰۲۱

تیم کیتز - لباس دوم برایتون برای فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ توسط نایک رونمایی شد. پیراهن دوم جدید از بین طرح های آماده نایک در زمینه به رنگ سبزآبی روشن(سبز دریایی) همراه با پترن سیاه رنگ در محدوده آستین ها ارائه شده است. لوگوی باشگاه سیاه و سفید و آرم نایک و اسپانسرها همگی به رنگ مشکی … ادامه مطلب لباس برایتون ۲۰۲۲-۲۰۲۱

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

😍وایب لباس های جام جهانی ۲۰۱۴ رو میده

شبیه کیت ۲۰۱۶/۱۷ یوونتوسه