لباس “برزیل” کاشیما آنتلرز ۲۰۲۱

توسط

تیم کیتز – لباس سوم کاشیما آنتلرز برای فصل ۲۰۲۱ با هدف پاسداشت زیکو ستاره برزیلی و مدیر فنی کنونی این تیم ژاپنی تحت عنوان “برزیل” توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن جدید کاشیما با ترکیب رنگ آشنای تیم ملی برزیل یعنی زمینه یکدست زرد همراه با جزئیات سبز در قالب یقه و نوار لبه آستین ارائه شده است.

شورت آبی با نوار سفید در کناره ها به همراه جوراب سفید و زرد ترکیب لباس “برزیل” کاشیما در فصل ۲۰۲۱ جی لیگ ژاپن را کامل می کند.

لباس کاشیما آنتلرز ۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول و دوم کاشیما آنتلرز برای فصل ۲۰۲۴ جی لیگ ژاپن توسط نایک رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه عمدتا قرمز همراه با یک پترن گرافیکی شطرنجی در قسمت جلو و پشت پیراهن که در برخی نقاط بیرون زدگی دارند ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین سرمه ای … ادامه مطلب لباس کاشیما آنتلرز ۲۰۲۴

لباس کاشیما آنتلرز ۲۰۲۳

 

لباس های جی لیگ ژاپن برای فصل ۲۰۲۲ – ساگان توسو

تیم کیتز – لباس تیم های حاضر در فصل ۲۰۲۲ جی لیگ ژاپن به مرور و پس از رونمایی در این پست معرفی خواهند شد. لباس ساگان توسو ۲۰۲۲ لباس های ساگان توسو برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب آبی روشن و جزئیات صورتی برای لباس اول و ترکیب سفید با جزئیات آبی و صورتی برای … ادامه مطلب لباس های جی لیگ ژاپن برای فصل ۲۰۲۲ – ساگان توسو

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چقدر کار جالبی