لباس دروازه بانی منچسترسیتی ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس های دروازه بانی منچترسیتی برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ همزمان با لباس اول جدید این تیم انگلیسی توسط پوما رونمایی شد.

لباس گلری جدید سیتی با یک پترن گرافیکی با ساختار نوارهای زیگزاگی شکسته در قسمت جلوی پیراهن و محدوده آستین ها ارائه شده است. لباس دروازه بانی منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ در دو ترکیب رنگ سبز تیره و روشن با جزئیات فسفری و همچنین فسفری روشن با جزئیات صورتی طراحی شده که با یک پترن انتزاعی با کنتراست بالا در محدوده کناره پیراهن و شورت کامل می شود.

لوگوی باشگاه، پوما و اسپانسرها در هر دو لباس به صورت تک رنگ کار شده و شورت ها نیز پترنی مشابه پیراهن را در دل خود دارند.

لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

تیم کیتز – تصاویر رسمی لباس اول منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی پوما عرضه خواهد شد منتشر شد. پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ آبی آسمانی همراه با یقه و نوار لبه آستین سرمه ای ارائه شده است. یک الگوی گرافیکی حاوی عدد ۰۱۶۱ که به کد پیش شماره تلفن مناطقی از … ادامه مطلب لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

پیراهن پیش مسابقه منچسترسیتی ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – پیراهن پیش مسابقه جدید منچسترسیتی برای نیم فصل دوم ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط پوما رونمایی شد. پیراهن جدید در دو نسخه به رنگ های عمدتا آبی روشن و عمدتا بژ که هر دو از یک گرافیک انتزاعی مشترک مرکب از سایه های مختلف نزدیک به رنگ زمینه در قسمت جلوی پیراهن بهره می برند … ادامه مطلب پیراهن پیش مسابقه منچسترسیتی ۲۰۲۴-۲۰۲۳

لباس منچسترسیتی برای سال نو چینی

تیم کیتز – لباس ویژه منچسترسیتی به مناسبت سال نو چینی در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط پوما رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه سفید همراه با یک گرافیک خاص حاوی تصویری از اژدها به رنگ طوسی روشن ارائه شده است. لوگوی باشگاه منچسترسیتی به صورت تک رنگ مشکی در مرکز سینه جانمایی شده و لوگوی پوما … ادامه مطلب لباس منچسترسیتی برای سال نو چینی

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جذاب و زیبا

جالبه

لباس سوم دروازه بانیش هم اومده لطفا بررسی کنید