لباس دوم اتلتیکومادرید برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – لباس دوم جدید تیم فوتبال اتلتیکو مادرید برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ به زودی توسط نایک رونمایی خواهد شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ آبی تیره همراه با یقه و نوار پهلو راه راه قرمز و آبی ارائه شده است. لوگوی باشگاه اتلتیکو مادرید، نایک و اسپانسرها نیز به صورت تک رنگ قرمز کار شده است.

شورت آبی تیره با نوار مشابه پیراهن در کناره ها به همراه جوراب های آبی تیره و قرمز که با افکت مشابه یقه و نوار پهلو در هم ادغام می شوند ترکیب لباس دوم اتلتیکو مادرید در فصل ۲۱-۲۰۲۰ را کامل می کند.

لباس اتلتیکو مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ بازگشت چشمگیر آبی (تصاویر جدید)

تیم کیتز – اولین تصاویر از لباس اتلتیکومادرید برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن اول جدید با ترکیب عمده راه راه قرمز و سفید که این بار یک نوار باریک آبی نیز در بین نوارهای راه راه گنجانده شده، ارائه شده است. خطوط محو شونده قرمز و آبی که در محدوده … ادامه مطلب لباس اتلتیکو مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴؛ بازگشت چشمگیر آبی (تصاویر جدید)

لباس اتلتیکومادرید ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – لباس چهارم اتلتیکو مادرید برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط نایک رونمایی شد. لباس جدید که به صورت نسخه محدود عرضه شده از طرح های تیمی آماده نایک است. پیراهن بدون جزئیات رنگی خاصی در زمینه یکدست به رنگ سرمه ای نسبتا تیره ارائه شده است. لوگوی باشگاه به شکل معمول خود و لوگوی … ادامه مطلب لباس اتلتیکومادرید ۲۰۲۴-۲۰۲۳

لباس ویژه اتلتیکو مادرید؛ ادای احترام به “نبرد گلاسکو”

تیم کیتز – اتلتیکو مادرید در دیدار روز چهارشنبه مقابل سلتیک در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۴-۲۰۲۳ لباس ویژه ای را بر تن خواهد کرد. یک پیراهن بسیار ساده سرتاسر قرمز که در آن لوگوی قدیمی باشگاه اتلتیکو جایگزین لوگوی کنونی شده در این مسابقه مورد استفاده قرار می گیرد. این پیراهن با شورت آبی … ادامه مطلب لباس ویژه اتلتیکو مادرید؛ ادای احترام به “نبرد گلاسکو”

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها