لباس دوم رئال برای فصل ۲۱-۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – لباس دوم جدید تیم فوتبال رئال مادرید برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ به طور رسمی توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ صورتی است و سه خط پهلو به رنگ سرمه ای کار شده است. یکی از نکات پیراهن دوم جدید رئال حذف نوار گرافیکی است که در تصاویر پیش بینی لباس های رئال منتشر شده بود.

گرافیک مذکور البته در قالب یک نوار باریک در داخل یقه به کار رفته که قطعا در جریان بازی نمود نخواهد داشت. لوگوی رئال، آدیداس و اسپانسر همگی به صورت تک رنگ سرمه ای کار شده اند.

شورت و جوراب صورتی با سه خط سرمه ای ترکیب لباس دوم رئال در فصل ۲۱-۲۰۲۰ را کامل می کند.

لباس دوم رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – لباس دوم رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ تداعی گر یکی از لباس های تیم مربوط به یک دهه قبل خواهد بود. پیراهن جدید در زمینه به رنگ نارنجی همراه با یک پترن حاوی اشکال V شکل به صورت پراکنده در قسمت های مختلف پیراهن ارائه شده است. یقه در بخش بالایی به … ادامه مطلب لباس دوم رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

ویدیو | رونمایی لباس رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط آدیداس رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید قهرمان اروپا را در ادامه ببینید.

لباس رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط آدیداس رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه سفید همراه با یک پترن پیچازی در قالب بافت تنفسی در سرتاسر پارچه ارائه شده است. جزئیات مشکی در قالب سه خط روی شانه و نوار روی یقه و همچنین اسپانسر(Emirates FLY BETTER) … ادامه مطلب لباس رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها