لباس رئال مادرید ۲۰۲۳-۲۰۲۲ (پیش بینی)

توسط

تیم کیتز – بر اساس اطلاعات فاش شده از لباس رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲، لباس سوم با رنگ پایه مشکی ارائه خواهد شد.

پیراهن سوم رئال در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ احتمالا در زمینه به رنگ مشکی همراه با یک گرافیک محو نزدیک به رنگ زمینه ارائه خواهد شد.(پترن موجود در تصویر تزئینی است و صرفا گرافیک به رنگ طوسی تیره قطعی شده و طرح آن نامشخص است)

علاوه بر این جزئیات از جمله لوگوی باشگاه، آدیداس و اسپانسر و احتمالا سه خط موجود روی پیراهن نیز به رنگ سبز روشن خواهند بود. همچنین تایید شده که یقه به صورت هفتی خواهد بود.

لباس سوم رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ احتمالا آگوست ۲۰۲۲ رسما توسط آدیداس رونمایی خواهد شد.

(۱۷ آذر ۱۴۰۰) بر پایه اطلاعات فاش شده از لباس رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲، از رنگ مکمل بنفش روشن برای لباس اول استفاده خواهد شد.

پیراهن اول رئال در فصل آینده طبق روال همیشگی در زمینه سفید و احتمالا همراه با یک پترن محو متشکل از تکرار لوگوی باشگاه در اندازه کوچک ارائه خواهد شد. سه خط آدیداس این بار نیز بر روی شانه و احتمالا به رنگ بنفش روشن است و لوگوی آدیداس و اسپانسر (Emirates FLY BETTER) نیز مشکی خواهند بود.

ترکیب سفید با جزئیات بنفش روشن به عنوان سنتی ترین ترکیب رنگی رئال حدفاصل سال های ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۸ برای لباس اول رئال استفاده می شد و پس از آن نیز یک بار در فصل ۰۸-۲۰۰۷ عینا و در فصل های ۱۱-۲۰۱۰ و ۱۷-۲۰۱۶ با طیف متفاوتی از بنفش تکرار شد.

لباس اول رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ در ماه می ۲۰۲۲ رسما توسط آدیداس رونمایی خواهد شد.

(۷ شهریور ۱۴۰۰) لباس دوم رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ به احتمال زیاد با ترکیب رنگی نزدیک به لباس دوم این تیم در ۵ سال پیش ارائه خواهد شد.

پیراهن دوم فصل آینده رئال در زمینه به رنگ بنفش روشن خواهد بود و لوگوی باشگاه و آدیداس نیز به احتمال فراوان سفید است. آدیداس پیش از این در لباس دوم رئال در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۶ از رنگ بنفش در سایه ای تیره تر استفاده کرده بود.

لباس دوم رئال ۲۰۲۳-۲۰۲۲ احتمالا در ماه می یا ژوئن ۲۰۲۲ به طور رسمی توسط آدیداس رونمایی خواهد شد.

شاید شما دوست داشته باشید

۵ دیدگاه
 1. ارتش سرخ
  پاسخ

  همیشه پیشبینی میکنن آخر چیز دیگه میشه

 2. صدرا
  پاسخ

  با pesmaster طراحی کردن 😂😂😂😂

  • ᎪᎷᏆᎡ
   پاسخ

   ۸

  • حسن پناهی
   پاسخ

   آره این سایت که اسمشو رو گفتی اومده همه طرحا اونجا زده میشه

 3. ᎪᎷᏆᎡ
  پاسخ

  🤣🤣🤣🤣

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.