لباس رئال مادرید ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس سوم رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه عمدتا مشکی همراه با نوارهای خط خطی مواج به رنگ طوسی طوسی که گفته می شود از نمای بیرونی استادیوم سانتیاگو برنابئو جدید الهام گرفته شده ارائه شده است.

کلیه جزئیات اعم از سه خط روی شانه، حاشیه یقه و همچنین لوگوی باشگاه رئال مادرید، آدیداس و اسپانسر(Emirates FLY BETTER) به صورت تک رنگ فسفری کار شده اند.


(۱۰ تیر ۱۴۰۱) لباس دوم رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ به طور رسمی توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید رئال در زمینه به رنگ بنفش روشن همراه با یک پترن محو متشکل از نوارهای بریده بریده مورب که مجموعه آن ساختار لوزی لوزی را القا می کند ارائه شده است. یقه، سه خط روی شانه و نوار لبه آستین همگی به رنگ مشکی کار شده است.

علاوه بر این دیگر جزئیات از جمله لوگوی باشگاه و آدیداس و همچنین اسپانسر (Emirates FLY BETTER) همگی به صورت تک رنگ مشکی خودنمایی می کنند.

شورت و جوراب بنفش روشن با جزئیات مشکی ترکیب لباس دوم رئال مادرید در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.

آدیداس پیش از این در لباس دوم رئال در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۶ از رنگ بنفش در سایه ای تیره تر استفاده کرده بود.


تیم کیتز – لباس اول رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ رسما توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید رئال مادرید همچون همیشه در زمینه سفید و این بار همراه با سه خط بنفش روشن بر روی شانه ها ارائه خواهد شد. لوگوی بی رنگ باشگاه رئال مادرید به صورت بافت تنفسی در امتداد خطوط پیوسته در دل پارچه تکرار شده است.

یقه پیراهن پولو با دو نوار باریک بنفش و مشکی در لبه آن است و لوگوی آدیداس و اسپانسر(Emirates FLY BETTER) نیز به رنگ مشکی است. شورت و جوراب سفید با جزئیات بنفش و مشکی ترکیب لباس اول رئال مادرید در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.
لباس دروازه بانی رئال مادرید ۲۰۲۳-۲۰۲۲


(۱۷ آذر ۱۴۰۰) بر پایه اطلاعات فاش شده از لباس رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲، از رنگ مکمل بنفش روشن برای لباس اول استفاده خواهد شد.

پیراهن اول رئال در فصل آینده طبق روال همیشگی در زمینه سفید و احتمالا همراه با یک پترن محو متشکل از تکرار لوگوی باشگاه در اندازه کوچک ارائه خواهد شد. سه خط آدیداس این بار نیز بر روی شانه و احتمالا به رنگ بنفش روشن است و لوگوی آدیداس و اسپانسر (Emirates FLY BETTER) نیز مشکی خواهند بود.

ترکیب سفید با جزئیات بنفش روشن به عنوان سنتی ترین ترکیب رنگی رئال حدفاصل سال های ۱۹۸۰ تا ۱۹۹۸ برای لباس اول رئال استفاده می شد و پس از آن نیز یک بار در فصل ۰۸-۲۰۰۷ عینا و در فصل های ۱۱-۲۰۱۰ و ۱۷-۲۰۱۶ با طیف متفاوتی از بنفش تکرار شد.

لباس اول رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ در ماه می ۲۰۲۲ رسما توسط آدیداس رونمایی خواهد شد.

لباس رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصویر جدید نسخه بازیکن)

تیم کیتز – تصویر جدید غیر رسمی لباس رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی آدیداس عرضه خواهد شد منتشر شد. پیراهن اول جدید در زمینه سفید همراه با یک پترن پیچازی در قالب بافت تنفسی در سرتاسر پارچه ارائه شده است. جزئیات مشکی در قالب سه خط روی شانه و نوار روی یقه … ادامه مطلب لباس رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصویر جدید نسخه بازیکن)

لباس سوم رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – تصاویر لباس سوم رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی آدیداس عرضه خواهد شد به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ زغالی همراه با یک پترن محو حاوی حروف مخفف نام باشگاه رئال مادرید “RMCF” در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. سه خط روی شانه … ادامه مطلب لباس سوم رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

لباس دوم رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – لباس دوم رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ تداعی گر یکی از لباس های تیم مربوط به یک دهه قبل خواهد بود. پیراهن جدید در زمینه به رنگ نارنجی همراه با یک پترن حاوی اشکال V شکل به صورت پراکنده در قسمت های مختلف پیراهن ارائه شده است. یقه در بخش بالایی به … ادامه مطلب لباس دوم رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
9 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

همیشه پیشبینی میکنن آخر چیز دیگه میشه

با pesmaster طراحی کردن 😂😂😂😂

۸

آره این سایت که اسمشو رو گفتی اومده همه طرحا اونجا زده میشه

🤣🤣🤣🤣

اینا رو همشو با سایت ما طراحی میکنن😁

یاد طرح های نوستالژی افتادم
امیدوارم برای لباس سوم از لباس
های شخصیتای خونه مادربزرگه استفاده کنن 😐😂😂

آدیداس خیلی از این اشکال هندسی نوک تیز به شکل لوزی و ذوزنقه و…. استفاده میکنه

بر خلاف لباس اول، لباس دوم جالبه