لباس سال نو چینی منچسترسیتی ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس جدید منچسترسیتی در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ به مناسبت سال نو چینی توسط پوما رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه به رنگ آبی تیره همراه با تصویر محوی از سطح ماه که به ماموریت موفق ماه نورد چینی “چانگ ئی ۳” در سال ۲۰۱۳ ادای احترام می کند ارائه شده است. یقه، نوار لبه آستین و همچنین کلیه جزئیات نقش بسته روی پیراهن اعم از لوگوی باشگاه منچسترسیتی، پوما و اسپانسرها همگی تک رنگ طلایی هستند.

یک لوگوی کوچک باشگاه که با دو نماد خرگوش متاثر از عنوان سال جدید چینی “خرگوش آبی” احاطه شده در پشت پیراهن پایین یقه نقش بسته و مختصات محل فرود ماه نورد چینی روی کره ماه نیز داخل یقه نوشته شده است.

هنوز مشخص نیست که منچسترسیتی این لباس را در جریان یک مسابقه رسمی به تن می کند یا اینکه از آن به عنوان پیراهن پیش مسابقه در یک یا چند مسابقه استفاده خواهد شد.

ویدیو | رونمایی لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ توسط پوما رونمایی شد. ویدیو رونمایی از لباس جدید سیتی را در ادامه ببینید.

لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – لباس اول منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ به طور رسمی توسط پوما رونمایی شد. پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ آبی آسمانی همراه با یقه و نوار لبه آستین سرمه ای ارائه شده است. یک الگوی گرافیکی حاوی عدد ۰۱۶۱ که به کد پیش شماره تلفن مناطقی از جمله مرکز منچستر اشاره … ادامه مطلب لباس منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴

لباس دوم منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – لباس دوم منچسترسیتی برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ بازآفرینی یکی از لباس های قدیمی تیم خواهد بود. پیراهن دوم جدید با الهام از لباس دوم سیتی در فصل ۹۹-۱۹۹۸ با ترکیب راه راه سرمه ای و فسفری ارائه شده است. یک نوار باریک آبی روشن مرز بین این دو رنگ را مشخص می کند، … ادامه مطلب لباس دوم منچسترسیتی ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

اصلا سال نو چینی چه ربطی به منچسترسیتی داره، حالا بگیم بالاخره یه مراسم مهم تو جهانه و … باشه ولی دیگه واقعا اینو نمی‌فهمم که سال نو چینی چه ربطی به عکس ثبت شده توسط ماه نورد چینی داره

ایده جالبیه اما اگه کسی موضوع طرح ماه رو از قبل نفهمه براش قابل تشخیص نیست که تصویر پیرهن مربوطه به ماه. شاید اگه رنگ لباس طلایی بود شکل بهتری پیدا میکرد و ایده برجسته‌تر میشد

جزوه زیباترین لباسیه که سال جدید دیدم کاش بعنوان کیت سوم یا چهارم استفاده میشد

مگه سال نو چینی چقدر مهمه که تیم ها واسش کیت و متن چاپ میکنن؟
کریسمس که سال نو خودشونه سیتی کیت به این مناسبت درست نکرد.. بعد واسه سال نو چین؟!
تازه پس از کریسمس سال نوی ایران و سال نو هند و عید مسلمون ها و یهودی ها اهمیت بیشتری دارن

حتما دلیل فروش بالا و تجاری و …. داره
منم خوشم نمیاد

آره خب چینی ها زیادن