لباس سانفریس هیروشیما ۲۰۲۳؛ ویروسِ افتادگی لوگو در ژاپن!

توسط

تیم کیتز – لباس اول و دوم سانفریس هیروشیما برای فصل ۲۰۲۳ جی لیگ ژاپن توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ بنفش همراه با مخلوطی از یک پترن چریکی با نوارهای مورب در سایه ای متفاوت از زمینه ارائه شده که با شورت و جوراب بنفش کامل می شود.

لباس دوم سانفریس هیروشیما نیز با ترکیبی ساده در زمینه سفید همراه با جزئیات بنفش در قسمت جلویی یقه، وجه داخلی آستین ها و قسمتی از پهلوها ارائه شده است.

جانمایی لوگوی باشگاه و نایک پایین تر از موقعیت معمول و جایگزینی آنها با لوگوی کوچک اسپانسرها از جمله نکات لباس سانفریس است که پیش تر در لباس اوراوا ردز هم دیده بودیم و برای مشخص شدن اینکه این قانون در لباس همه تیم های ژاپنی اعمال شده یا خیر باید منتظر لباس های بعدی جی لیگ بمانیم.

لباس های جی لیگ ژاپن برای فصل ۲۰۲۲ – ساگان توسو

تیم کیتز – لباس تیم های حاضر در فصل ۲۰۲۲ جی لیگ ژاپن به مرور و پس از رونمایی در این پست معرفی خواهند شد. لباس ساگان توسو ۲۰۲۲ لباس های ساگان توسو برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب آبی روشن و جزئیات صورتی برای لباس اول و ترکیب سفید با جزئیات آبی و صورتی برای … ادامه مطلب لباس های جی لیگ ژاپن برای فصل ۲۰۲۲ – ساگان توسو

لباسهایی برای قربانیان بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی

تیم کیتز – دو باشگاه سانفرس هیروشیما و وی وارن ناکازاکی با همکاری هومل از لباس ویژه ای برای ادای احترام به قربانیان بمباران اتمی شهرهای هیروشیما و ناکازاکی رونمایی کردند. لباس های جدید تحت عنوان "پیراهن صلح" و با طراحی رنگارنگ ارائه شده اند که رنگ غالب لباس تیم سانفرس هیروشیما نارنجی و رنگ … ادامه مطلب لباسهایی برای قربانیان بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی

لباس های سانفریس هیروشیما برای فصل ۲۰۲۱

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها