لباس سرزو اوزاکا ۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس اول و دوم سرزو اوزاکا برای فصل ۲۰۲۳ جی لیگ ژاپن توسط پوما رونمایی شد.

لباس اول جدید در زمینه به رنگ صورتی همراه با خطوط باریک سرمه ای تیره که یک در میان بین آنها نقوش هندسی بسیار محو به چشم می خورد ارائه شده است. یقه و نوار لبه آستین نیز به رنگ سرمه ای تیره کار شده است.

لباس دوم نیز با طرح مشابه لباس اول و در زمینه سفید همراه با خطوط سرمه ای تیره و یقه و نوار لبه آستین صورتی ارائه شده است.

لباس های جی لیگ ژاپن برای فصل ۲۰۲۲ – ساگان توسو

تیم کیتز – لباس تیم های حاضر در فصل ۲۰۲۲ جی لیگ ژاپن به مرور و پس از رونمایی در این پست معرفی خواهند شد. لباس ساگان توسو ۲۰۲۲ لباس های ساگان توسو برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب آبی روشن و جزئیات صورتی برای لباس اول و ترکیب سفید با جزئیات آبی و صورتی برای … ادامه مطلب لباس های جی لیگ ژاپن برای فصل ۲۰۲۲ – ساگان توسو

لباس های نسخه محدود تیم های پوما در جی لیگ ۲۰۲۱

تیم کیتز – طبق رسم هر ساله پوما لباس هایی با طراحی خاص و به صورت محدود برای چهار تیم تحت پوشش خود در فصل ۲۰۲۱ جی لیگ ژاپن ارائه کرده است که در ادامه می بینید. جوبیلو ایواتا کاوازاکی فرونتال شیمیزو اس پالس سرزو اوزاکا

لباس های سرزو اوزاکا برای فصل ۲۰۲۱

 

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چ نازه رنگش

توی این کیت های این لیگ یه چیز هست که داره اذیت میکنه کن رو اونم پترن های راه راه توی این هفت هشت تا تیم حدالقل ۵ تاشون این پترن رو استفاده کرده بودن و خب این حرکت قشنگی نیست به نظر من پوما هم که دیگه کم کم خودش رو داره از داخل برند های تاپ جهان میندازه بیرون با قواره ها و الگو های دوختش هم که کنار بیاییم دیگه فکر میکنم طرح تکراری زیادی کنار نیومدنیه.با این کار دیگه پوما حدالقلش از ذهن من به عنوان یه برند حرفه ایی خط خورد.