لباس سوریه ۲۰۲۲-۲۰۲۱

توسط

تیم کیتز – لباس اول و دوم تیم ملی فوتبال سوریه برای سال ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ در آستانه دیدار برابر ایران در رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر توسط آل اشپورت رونمایی شد.

لباس اول با طرحی ساده در زمینه یکدست قرمز همراه با جزئیات طلایی رنگ در قالب یقه، نوشته uhlsport و نام و شماره بازیکنان ارائه شده است. پرچم سوریه نیز در قالب یک نوار عمودی در پشت یقه به چشم می خورد.

شورت و جوراب قرمز با جزئیات طلایی ترکیب لباس اول سوریه در سال های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ را کامل می کند.

 

لباس دوم نیز با طرح مشابه لباس اول و در زمینه سفید همراه با جزئیات طلایی ارائه شده است. لباس های دروازه بانی سوریه نیز در سه رنگ زیتونی(یا طلایی)، سبز تیره و مشکی تدارک دیده شده است.

 

شاید شما دوست داشته باشید

8 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

پس چرا از لوگو و لباس جدید تیم ملی رونمایی نشد ؟! تیم کیتز ممکنه فردا قبل از بازی با سوریه از لوگو و لباس جدید رونمایی بشه ؟

متاسفم برای مسئولین فوتبالی کشورمون که سوریه که تیم درجه چند اسیا هست لوگوی جدید داره و کیت اصل رونمایی میکنه ما هم دریغ از یه لباس خوب و لوگوی جدید لباسای فیک تولیدی منیریه رو با یه بچه ۱۵ ساله رونمایی میکنن افسوس و صد افسوس

کاملا باهات موافقم صدرا جان
اگر بگیم ۹۹ درصد کم کاری مسئولان مربوطه هست
یک درصد هم بنظرم باید به رسانه های ورزشی انتقاد کنیم که اصلا این سری موارد رو پیگیری نمیکنن.
واقعا خیلی لباس های زشتی داریم مخصوصا این آخری!

تنها برنامه ای که لباس ، لوگو و مواردی از این قبیل رو پیگیری می کرد ، برنامه نود بود که اومدن درشو تخته کردن و رفتن . زنده باد برنامه نود ✊

👏🏻👏🏻👏🏻

خیلی دلم میخاد دوباره تیم ملی کیت تولید پوما رو تنش کنه
مخصوصا پوما که امسال کیت های جذابی تولید کرده

امیداوارم یه روز کیت های پوما رو بپوشیم تو بازی ها ملی

کاملاً موافقم