لباس سوم در بازی خانگیِ خارج از خانه!

توسط

تیم کیتز – فجر سپاسی شیراز در بازی هفته بیست و چهارم لیگ برتر که به عنوان میزبان در ورزشگاه امام رضا مشهد مقابل آلومینیوم اراک قرار گرفته بود از لباس سوم خود رونمایی کرد.

لباس سوم با طرح مشابه آخرین لباس اول و دوم فجر در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ ارائه شده، در حالی که رنگ زمینه به سرمه ای تغییر کرده و یقه و نوار باریک لبه آستین نیز سفید است.

از نکات لباس سوم فجر سپاسی باید به بسیار محو بودن طرح زمینه اشاره کرد چنانکه در نمای دور طرح گرافیکی قابل تشخیص نیست و لباس تقدریبا یکدست سرمه ای به نظر می رسد.
بازگشت فجر به ترکیب زرد-مشکی-زرد

(۲۳ اسفند ۱۴۰۰) فجر سپاسی برای اولین بار در فصل جاری لیگ برتر به ترکیب رنگ سنتی خود بازگشت.

فجری ها که از ابتدای فصل تا کنون همواره از ترکیب یکدست زرد برای لباس اول خود استفاده کرده بودند، در دیدار خانگی هفته بیست و دوم مقابل پدیده پیراهن و جوراب زرد را با شورت مشکی ست کردند.

ترکیب زرد-مشکی-زرد همان ترکیب رنگی است که از سال های حضور فجر در سطح اول فوتبال ایران به یاد داریم که بعضا دستخوش تغییر شده و یکدست زرد شده است. فجر پیش از این در فصل جاری از شورت مشکی در لباس دوم خود به همراه پیراهن و شورت سفید استفاده می کرد که هفته گذشته مقابل سپاهان به اجبار یکدست سفید پوشید.
دومین لباسِ دوم با طرح مشابه سومین لباسِ اول

(۱۷ اسفند ۱۴۰۰) فجر سپاسی در مصاف هفته بیست و یکم لیگ برتر مقابل سپاهان از لباس دوم جدید خود رونمایی کرد.

لباس دوم جدید با طرح مشابه لباس اول جدیدی که فجر از هفته هفدهم جایگزین لباس های قبلی کرد ارائه شده، با این تفاوت که رنگ زمینه از زرد به سفید تغییر کرده است.

این دومین لباس دوم و در مجموع پنجمین لباس فجر سپاسی شیراز در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ است.
سومین لباسِ اول فجر برای فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰

(۲۵ بهمن ۱۴۰۰) لباس فجر سپاسی در دیدار هفته هفدهم لیگ برتر مقابل گل گهر باز هم دستخوش تغییر شد.

لباس جدید که سومین لباس اول فجر در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ محسوب می شود همچون دو لباس قبلی در زمینه به رنگ زرد و این بار با سایه محو آرامگاه حافظ در اندازه بزرگ در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است.

یک پترن هندسی محو که احتمالا از یکی از اماکن تاریخی یا مذهبی شیراز برداشت شده نیز در قسمت بالای جلوی پیراهن جانمایی شده است. یقه هفت و نوار باریک در لبه آستین نیز همچون نسخه های قبلی به رنگ مشکی کار شده است.
تغییر لباس فجر برای بازی با پرسپولیس؛ دومین لباس اول

(۲۲ دی ۱۴۰۰) فجر سپاسی در دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر ۰۱-۱۴۰۰ مقابل پرسپولیس با طرحی جدید به میدان خواهد رفت.

پیراهن جدید به عنوان دومین لباس اول فجر در فصل جاری در زمینه به رنگ زرد همراه با تصویر مونوکروم حرم شاه چراغ و آرامگاه حافظ در قسمت پایین پیراهن ارائه شده است. یک تصویر بسیار محو مربوط به گنبد نیز در قسمت بالای پیراهن نقش بسته است و یقه و نوار لبه آستین نیز مشکی کار شده است.

لباس جدید فجر که به مرحله تولید رسیده در واقع نسخه ساده سازی شده طرحی است که به این منظور توسط آرش صفا طراحی شده و در آن رنگ آبی مکمل به مشکی تغییر کرده و جزئیات آستین و نوار لبه آستین حذف شده است.
لباس دوم فجر سپاسی ۱۴۰۱-۱۴۰۰

(۱۶ آبان ۱۴۰۰) لباس دوم فجر سپاسی شیراز برای فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ با طرح مشابه لباس اول و در زمینه سفید همراه با خطوط و جزئیات زرد و مشکی ارائه شده است.
 

(۲۹ مهر ۱۴۰۰) لباس اول فجر شهید سپاسی شیراز برای فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ که توسط مجید تامین می شود رونمایی شد.

پیراهن جدید فجر به رسم سنت همیشگی در زمینه به رنگ زرد همراه با نوارهای باریک افقی در سایه ای نزدیک به زمینه و خطوط مشکی در حاشیه آنها ارائه شده است.

یقه و نوار روی آستین از دیگر جزئیات مشکی پیراهن فجر در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به شمار می رود. شورت و جوراب زرد ترکیب لباس اول فجر در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ را کامل می کند.

شاید شما دوست داشته باشید

۸ دیدگاه
 1. محسن
  پاسخ

  ساده و زیبا

 2. MMS
  پاسخ

  لباس پرسپولیس رونمایی شده
  لطفا بررسیش کنین

  • حسن لایی خور
   پاسخ

   کجایی داداش بررسی کردن

 3. محمدمهدی عطایی
  پاسخ

  لطفا مسابقه طراحی بزارید

 4. mobin
  پاسخ

  طرح آرش صفا از طرح تولید شده بهتره و اینکه به نظرم یکم شلوغ و نامنظمه اسپانسر هم بدترش کرده

 5. حسن لایی خور
  پاسخ

  تیم کیتز خود باشگاه فجر گفته این طرح رو از کی برداشته یا اینکه مثل نساجی شده؟

  • تیم کیتز
   پاسخ

   توضیحی در این باره از سوی باشگاه داده نشده.

 6. امیر حسین صادق
  پاسخ

  تیم کیتز نفت مسجد سلیمان تو بازی با استقلال یه لباس جدید پوشیده . قضیه این چیه ؟!

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.