ارور فنی لباس آسیایی فولاد

توسط

تیم کیتز – لباس آسیایی فولاد از همان لحظه رونمایی یک ایراد فنی را در دل خود می دید.

این مورد مربوط به جانمایی لوگوی باشگاه و مجید بر روی سینه است که احتمالا ناشی از اجرای نادرست نوارهای افقی روشن در طراحی است و به نظر این نوارهای روشن باید از اندکی بالاتر شروع می شد.

در لباس مسابقه فولاد این دو لوگو با خطوط حاشیه نوارها همپوشانی دارند و هر چند هر سه آیتم لوگوی باشگاه، پرچم ایران و مجید در اکثر بازیکنان در محل مشابهی جانمایی شده اما در برخی موارد ترازی آنها به هم ریخته است.

به نظر می رسد اگر لوگوها به طور کامل در داخل محدوده نوارها محاط می شدند نتیجه بهتری حاصل می شد. همچنین لوگوها کمی بیش از حد معمول به مرکز پیراهن نزدیک هستند که باعث افزایش تراکم اجزای لباس در بخش میانی شده است.

برای اولین بار؟؛ لباس آسیا شلوغ تر از لیگ برتر!

(۴ اسفند ۱۴۰۱) فولاد با کمترین تغییر در چیدمان عناصر لباس خود نسبت به لیگ برتر در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۲ حضور پیدا کرده است.

این در حالی است که تا کنون به طور معمول اکثر تیم های ایرانی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا تغییرات متعددی را در اجزای لباس خود به خصوص تعداد، ابعاد و محل نمایش تبلیغات اعمال کرده اند. تغییراتی که عموما معطوف به حذف برخی اسپانسرهای اضافی و تعدیل اندازه اسپانسر اصلی پیراهن می شود.

با این وجود فولاد همان ترکیب اسپانسر (KSC) لیگ برتر را در لیگ قهرمانان آسیا روی پیراهن خود می بیند در حالی که تنها فونت آن تغییر کرده است. علاوه بر این نام و شماره بازیکنان با فونتی متفاوت با آنچه در لیگ دیدیم در لیگ قهرمانان پشت پیراهن فولادی ها نقش بسته و نکته قابل توجه استفاده از فونت همسان برای نام و شماره ها است، موردی که تا پیش از این در تیم های ایرانی بسیار به ندرت مشاهده شده بود.

وجود لوگوی باشگاه در پایین شماره بازیکنان از دیگر نکات لباس آسیایی فولاد به شمار می رود در حالی که بر خلاف عرف رایج لوگوی باشگاه روی شماره های کوچک جلوی پیراهن هم دیده می شود.

در مجموع به نظر می رسد در مورد فولاد قاعده تغییر اجزای لباس به شکل معکوس حاکم است، به طوری که در آسیا شماره بازیکنان و پرچم ایران هم به جلوی پیراهن اضافه شده و لباس حتی از نسخه لیگ برتر هم شلوغ تر است.

نکات هفته بیست و هفتم لیگ برتر

تیم کیتز – در این پست نگاهی به نکات لباس تیم ها در دیدارهای هفته بیست و هفتم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ خواهیم داشت. باشگاه فولاد از طریق کانال رسمی خود پیراهن مشکی را به عنوان لباس تیم در تقابل با استقلال معرفی کرد و در ادامه برای تاکید بر استفاده از لباس مشکی در این … ادامه مطلب نکات هفته بیست و هفتم لیگ برتر

نکات هفته بیست و ششم لیگ برتر

تیم کیتز – نکات لباس تیم ها در دیدارهای هفته بیست و هفتم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ را در این پست مرور خواهیم کرد. تداخل نسبی رنگ لباس گل گهر و شمس آذر که منجر به تغییر پیراهن گل گهر در نیمه دوم شد! (اینجا ببینید) پارچه لباس شمس آذر برای دومین بار در جریان فصل … ادامه مطلب نکات هفته بیست و ششم لیگ برتر

نکات هفته بیست و پنجم لیگ برتر

تیم کیتز – در این پست نگاهی به نکات لباس تیم ها در هفته بیست و پنجم لیگ برتر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ خواهیم داشت. صحنه جالب بستن بازوبند کاپیتان پرسپولیس توسط کاپیتان سپاهان اوستون اورونوف جوراب ساق کوتاهی که در تیم ملی ازبکستان به پا می کند را با خود به ایران آورده بِکش بِکش پیراهن در … ادامه مطلب نکات هفته بیست و پنجم لیگ برتر

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تیم کیتز تو رقابت لیگ اروپا بارسلونا و منچستر یونایتد، داور از جوراب قرمز استفاده کرده بود و دروازه بان ها هم از لباسهای متفاوت یعنی در یک مسابقه ما چهار لباس، شورت و جوراب متفاوت داشتیم..
اول اینکه به نظر شما این تصمیم حرفه ای تره ؟
یا پوشیدن لباس تیره دروازه و داور در یک مسابقه یا هم رنگ بودن جوراب داور و بازیکنان تیم میزبان؟
و اینکه مگر جوراب های داور هم در عمر قضاوت دخیل هست، داور که در درگیری ها حضور مستقیم نداره و فقط نظاره گر هست
پس چرا قوانین اروپا اینطوری نوشته شده؟

احتمالا کمتر کسی بهش توجه داشته باشه انا این کیت در واقع کپیِ! کپی از لباس دوم سویا توی فصل ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳… همین فصل. سرچ کنید sevilla Away 22/23 واستون میاره