داوران دربی با لباس فیک!

توسط

تیم کیتز – گروه داوری دربی صدم تهران با لباس های فیک این مسابقه را قضاوت کردند.

ظاهرا قرار بر این بوده که کوبل داوری دربی با پیراهن سفید و شورت و جوراب مشکی در این مسابقه به میدان بروند اما کمیته داوران فدراسیون موفق به تهیه چنین لباسی نشده است.

به دنبال این اتفاق پیراهن های فسفری رنگ یقه آدیداسی به یکی از تولیدکنندگان سفارش داده شده و در کمال تعجب لوگوی مجید روی آن درج شده است. در قسمت پشتی شورت داوران هم لوگوی محو آدیداس به چشم می خورد و دقیقا مشخص نیست مربوط به ست اصلی شخصی داوران است یا آن هم آدیداس فیک است.

این در حالی است که مجید اسپانسر لباس داوران نیست و فدراسیون اقدام به خریداری لباس می کند، از این رو الزامی به چاپ لوگوی این شرکت روی لباس سایر تولیدی ها حس نمی شد و این اقدام به شکل ناشیانه ای روی لباس داور مسابقه پرسپولیس و استقلال انجام گرفت.

 

شاید شما دوست داشته باشید

10 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

🤦‍♂️

سلام تاریخ شروع فراخواندهای سایت هنوز معلوم نیست؟ ایا این بار پلنی برای معرفی لوگوها و کیت های کانسپت طراحی شده دارید که به تیم های لیگ برتر و فدراسیون فوتبال معرفی بشه و قانون کپی رایت نقض نشه و حق طراح محفوظ بمونه؟ ایا بهترنیست اینبار به جای طراحی برای البسه تیم های داخلی و ملی و داوری که هیچ امیدی به تغییر مثبت در اینده ( باتوجه به شرایط فعلی ) وجود نداره، لوگو ها کیت ها و … برای تیم های کشورهای دیگه لیگ های دیگه با انتخاب خودتون باشه؟ چه برنامه ای دارید ؟
جا داره دیروز روز طراحی جهانی گرافیک رو به شما و تمام طراحان گرافیک و هنرمندان خوش ذوق ایرانی تبریک بگم.
امیدوارم همچنان هنر نزد ایرانیان باشه و بس …

ولی عجب دقتی دارینا

یاد کیت تیم ملی تو سریال “نون خ۴” افتادم 😅

سلام لطفا لباس استقلال رو بررسی کنید
افام ادعا کرده طرح لباس از اونا کپی شده و استقلال داره از اون استفاده میکنه

عجیب تر اینکه لباس داور تو ایران اسپانسر داره😑

تو تمام لیگ های معتبر از جمله ایتالیا لباس داور اسپانسر داره

چقدر مسخره چرا لباس فیک پوشیدن
از دست این کارهاشون خسته شدیم.