تغییر ویژه باز هم در گوشه لباس رئال مادرید

توسط

تیم کیتز – به دنبال کسب عنوان قهرمانی رقابت های جام باشگاه های جهان، یک تغییر کوچک در لباس رئال مادرید اعمال شد.

 

این تغییر مربوط به نصب بج یا تگ قهرمانی جام باشگاه های جهان ۲۰۲۲ روی پیراهن رئال می شود. این نشان در سمت راست بالای لوگوی آدیداس جانمایی شده و هر چند احساس می شود دلیل عمده آن به فرم یقه پیراهن رئال بر می گردد، اما این محل جایی است که مسئولان رئال به عنوان جای ثابت نشان قهرمانی جهان در نظر گرفته اند، حتی زمانی که یقه فرمی غیر از شکل حال حاضر داشته است. موردی که همواره توازن اجزای لباس رئال را بر هم زده است.

لباس دوم رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی جدید)

تیم کیتز – لباس دوم رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ تداعی گر یکی از لباس های تیم مربوط به یک دهه قبل خواهد بود. پیراهن جدید در زمینه به رنگ نارنجی همراه با یک پترن حاوی اشکال V شکل به صورت پراکنده در قسمت های مختلف پیراهن ارائه شده است. یقه در بخش بالایی به … ادامه مطلب لباس دوم رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی جدید)

لباس سوم رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – تصاویر جدید از لباس سوم رئال مادرید برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی آدیداس عرضه خواهد شد به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ زغالی همراه با یک پترن محو حاوی حروف مخفف نام باشگاه رئال مادرید “RMCF” در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. سه خط … ادامه مطلب لباس سوم رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

فونت رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴

تیم کیتز – فونت شماره و نام بازیکنان رئال مادرید در فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ با ساختاری کلاسیک ارائه شده است. اعداد فونت جدید که به نوعی نسخه به روزرسانی شده فونت فصل گذشته است، با قوس و انحنای نسبتا زیادی طراحی شده و استخوان بندی کلی آن دایره/بیضی و به فرم عربی است. این پیچ و … ادامه مطلب فونت رئال مادرید ۲۰۲۵-۲۰۲۴

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

البته بجز اینکه محل لوگو روی پیراهن خاطره انگیز و زیبا هستش ، با نرم افزار لوگو رو وسط پیراهن قرار دادن و پیراهن شلوغ و زشت شد.

خوبه بابا
وسط زیاد جالب نی