لباس لیل ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس چهارم لیل فرانسه برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نیوبالانس رونمایی شد.

پیراهن جدید به جهت ادای احترام به صنعت پر رونق نساجی شمال فرانسه در قرن ۱۹ و ۲۰ میلادی در زمینه به رنگ کرم ارائه شده است. یک پترن محو متشکل از نشانگر قطب نما که در آن جهت شمال به رنگ قرمز و سرمه ای در آمده نیز سرتاسر پیراهن را پوشش داده است.


(۱۴ مهر ۱۴۰۱) لباس سوم لیل برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نیوبالانس رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ مشکی همراه با پترنی متشکل از سایه خطی نماد باشگاه به رنگ طلایی در محدوده آستین و شانه ها که به سمت پایین در زمینه مشکی محو می شود ارائه شده است.

لوگوی باشگاه، نیوبالانس و همچنین اسپانسر نیز همگی تک رنگ طلایی هستند و نوار لبه آستین نیز مشکی با یک نوار عمودی سفید با حاشیه قرمز است. شورت و جوراب مشکی با جزئیات طلایی ترکیب لباس سوم لیل فرانسه در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۱۴ تیر ۱۴۰۱) لباس اول و دوم لیل برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط نیوبالانس رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ قرمز همراه با یک نوار پهن سرمه ای با چهار نوار با ضخامت نزولی در زیر آن ارائه شده است.حاشیه یقه سفید و نوار لبه آستین نیز سرمه ای است. شورت و جوراب سرمه ای ترکیب لباس اول لیل در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.

پیراهن دوم لیل نیز در زمینه یکدست سفید همراه با یک گرافیک بافتی بی رنگ در سمت چپ پیراهن که المان های مرتبط با لوگوی باشگاه در آن دیده می شود ارائه شده است. مغزی دور یقه به رنگ قرمز و نوار کوتاه در لبه آستین هم قرمز با حاشیه سرمه ای است.

شاید شما دوست داشته باشید

3 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تیم کیتز چرا در لیگ انگلیس در ترکیب لباس هاشون بیشتر از سفید استفاده می کنند؟؟
چلسی
منچستر سیتی و یونایتد
اورتون
ارسنال
و…

شاهکار تمام معنای نیوبالانس لباس اول سوم چهارم حرف ندارند