لباس لیل ۲۰۲۴-۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس چهارم لیل فرانسه برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط نیوبالانس رونمایی شد.

پیراهن چهارم جدید در زمینه عمدتا به رنگ آبی همراه با تصویر مجسمه قدیسه یکی از نمادهای شهر لیل در چند سایه به رنگ های مرجانی، فیروزه ای و سرمه ای در اندازه های مختلف در قسمت جلوی پیراهن ارائه شده است.

نوار مرجانی بر روی آستین راست دیده می شود و لوگوی باشگاه لیل، نیوبالانس و اسپانسر نیز تک رنگ سفید هستند. شورت و جوراب آبی با جزئیات مرجانی ترکیب لباس چهارم لیل در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ لیگ فرانسه را کامل می کند


 

(۱ شهریور ۱۴۰۲) لباس سوم لیل برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ لیگ فرانسه توسط نیوبالانس رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با نماد گل زنبق به صورت محو در اندازه بزرگ در مرکز همرا با فضای چهارخانه پیرامون آن برگرفته از سنگفرش های شهر لیل ارائه شده است.

جزئیات نارنجی درخشان در قالب نیمه بالایی یقه و نوار روی آستین راست و همچنین لوگوی باشگاه لیل، نیوبالانس و اسپانسر نمود پیدا کرده و شورت و جوراب سرمه ای ترکیب لباس سوم لیل در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.


(۵ مرداد ۱۴۰۲) لباس دوم لیل فرانسه برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط نیوبالانس رونمایی شد.

پیراهن دوم جدید با ترکیبی خاص در زمینه سفید همراه با موتیف های امواج صدا در دو رنگ آبی و قرمز در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. یقه سفید و لوگوی باشگاه، نیوبالانس و اسپانسر(boulanger) نیز تک رنگ سرمه ای هستند.

شورت و جوراب سفید همراه با جزئیات قرمز و آبی ترکیب لباس دوم لیل در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.


(۲۶ تیر ۱۴۰۲) لباس اول لیل فرانسه برای فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط نیوبالانس رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه به رنگ قرمز همراه با یک پترن متشکل از خطوط با ساختار V شکل در ضخامت های مختلف ارائه شده است. جزئیات سفید در قالب دو سوم یقه و یک نواربر روی آستین راست نمود پیدا کرده و شورت و جوراب سرمه ای ترکیب لباس اول لیل در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ را کامل می کند.

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
5 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

از لیل انتظارات خیلی بیشتره

کیت دوم فوق‌العادس بنظرم ، ساده و زیبا
تیم کیتز تصاویر احتمالی کیت سوم هم بیرون اومده لطفا بررسی کنید

کیت دوم عالیه

خوشم اومد

کیت دوم عالیه ولی کیت چهارم خیلی گنگ و خفنه داش