لباس منچستریونایتد ۲۰۲۳-۲۰۲۲

توسط

تیم کیتز – لباس سوم منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ رسما توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن سوم جدید منچستر در زمینه به رنگ سبز/زرد روشن(مغز پسته ای) همراه با یک پترن متشکل از نوارهای گرافیکی مورب با ساختار زیگزاگی به رنگ سبز روشن که طبق ادعای فوتی هدلاینز احتمالا برگرفته از سازه سقف استادیوم اولدترافورد است، ارائه شده است. پترن زمینه در نسخه اصلی تیم به شکل بافت تنفسی در دل پارچه پیاده سازی شده است.

یقه و سه خط روی شانه به رنگ مشکی است و نقوش سبز رنگ به شکل بلوک های زیگزاگی بر روی یقه نیز دیده می شود. لوگوی باشگاه به صورت تک رنگ سبز داخل یک سپر پنج ضلعی مشکی محاط شده و لوگوی آدیداس و اسپانسر(TeamViewer) نیز به رنگ مشکی هستند.

شورت مشکی و جوراب سبز به همراه یک شورت جایگزین سبز ترکیب لباس سوم منچستر در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۲۵ تیر ۱۴۰۱) لباس دوم منچستریونایتد برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه سفید همراه با یقه و نوار لبه آستین مشکی که خطوط بریده بریده قرمز و سفید بر روی آنها به چشم می خورد ارائه شده است. سه خط روی شانه نیز ترکیبی از قرمز و مشکی است و لوگوی باشگاه نیز در یک قالب سپر مانند مشکی با حاشیه قرمز و سفید محاط شده است.

شورت مشکی و جوراب سفید هر دو با جزئیاتی در رنگ های مشکی، قرمز و سفید همراه با یک شورت جایگزین سفید ترکیب لباس دوم منچستر یونایتد در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.


(۱۷ تیر ۱۴۰۱) لباس اول منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ رسما توسط آدیداس رونمایی شد.

پیراهن جدید در زمینه به رنگ قرمز همراه با خطوط بافتی باریک در سرتاسر پارچه ارائه شده است. یقه پولو و به رنگ سفید است و یک پترن مثلثی قرمز و خطوط مشکی نیز بر روی آن دیده می شود که الهام گرفته از بعضی لباس های سال ۱۹۹۴ آدیداس است.

لوگوی باشگاه در یک قاب سپر شکل با حاشیه مشکی و سفید محاط شده و از دیگر جزئیات پیراهن جدید یونایتد می توان به لوگوی سفید رنگ آدیداس بر روی سینه و سه خط مشکی بر روی شانه اشاره کرد.

شورت سفید و جوراب مشکی به همراه یک شورت و جوراب جایگزین با رنگ معکوس ترکیب لباس اول منچستر یونایتد در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ را کامل می کند.

لباس سوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

تیم کیتز – اولین تصاویر رسمی لباس سوم منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی آدیداس عرضه خواهد شد، منتشر شد. پیراهن سوم جدید با ترکیبی ساده در زمینه سفید همراه با نوار سه رنگ قرمز، سفید و مشکی در محدوده سینه ارائه شده است. یقه، سه خط روی شانه و نوار لبه آستین … ادامه مطلب لباس سوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر رسمی)

لباس منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (پیش بینی)

تیم کیتز – لباس اول منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ با ترکیبی آشنا از سوی آدیداس عرضه خواهد شد. پیراهن جدید در زمینه به رنگ قرمز و احتمالا با یک گرادینت ملایم به سایه ای نزدیک به زمینه در قسمت پایین پیراهن ارائه خواهد شد. نوار حلالی پهلو و تکه سه گوش درز آستین احتمالا … ادامه مطلب لباس منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (پیش بینی)

لباس دوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

تیم کیتز – تصاویر جدید لباس دوم منچستر یونایتد برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی آدیداس عرضه خواهد شد به طور غیر رسمی منتشر شد. پیراهن دوم جدید در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با یک پترن محو حاصل چیدمان حرف M در چهار جهت، در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. محدوده پهلو و … ادامه مطلب لباس دوم منچستریونایتد ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر جدید)

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
9 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام به همه
اگر بیشتر دقت بفرمایید زمینه قسمت پترن دار یقه کمی تیره تر از خود یقه هست،

جالبه

اگه قالب سپر روی لوگوی باشگاه نباشه ، عالی میشه

قبول دارم

یکم شبیه لباسای دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی شده

به شکل امروزی

باحالههههه

خوشم اومد

داداش رونالدو اون جا چه کار می کنه