لباس ناگویا گرامپوس ۲۰۲۳

توسط

تیم کیتز – لباس اول و دوم ناگویا گرامپوس برای فصل ۲۰۲۳ جی لیگ ژاپن توسط میزانو رونمایی شد.

لباس اول جدید در زمینه به رنگ قرمز روشن همراه با یک پترن متکل از تکرار المان ترکیبی حروف ابتدایی نام تیم “NG” در سطح پیراهن ارائه شده است. جزئیات زرد در قالب یقه و نوار لبه آستین به کار رفته و محدوده پهلو نیز سفید است.

لباس دوم ناگویا گرامپوس هم با طرح مشابه لباس اول در زمینه سفید همراه با یقه زرد و نارنجی، نوار لبه آستین طوسی و نوار قرمز رنگ در محدوده پهلو ارائه شده است.

گفتنی است چهار ستاره روی لوگوی باشگاه ناگویا به چهار عنوان قهرمانی این تیم در رویدادهای مختلف از جمله یک قهرمانی جی لیگ، یک قهرمانی جی لیگ کاپ و دو قهرمانی در جام امپراطوری اشاره دارد.

لوگوی جدید ناگویا گرامپوس

تیم کیتز – باشگاه ناگویا گرامپوس ژاپن از لوگوی جدید خود رونمایی کرد. نشان جدید که به طور کلی نسبت به لوگوی قبلی ساده تر شده، فرم جدیدی از سپر مرکب از رنگ زرد در مرکز و قرمز در کناره ها همراه با خط طلایی در حاشیه آن را به نمایش می گذارد. عنصر اصلی … ادامه مطلب لوگوی جدید ناگویا گرامپوس

لباس های جی لیگ ژاپن برای فصل ۲۰۲۲ – ساگان توسو

تیم کیتز – لباس تیم های حاضر در فصل ۲۰۲۲ جی لیگ ژاپن به مرور و پس از رونمایی در این پست معرفی خواهند شد. لباس ساگان توسو ۲۰۲۲ لباس های ساگان توسو برای فصل ۲۰۲۲ با ترکیب آبی روشن و جزئیات صورتی برای لباس اول و ترکیب سفید با جزئیات آبی و صورتی برای … ادامه مطلب لباس های جی لیگ ژاپن برای فصل ۲۰۲۲ – ساگان توسو

لباس ناگویا گرامپوس برای فصل ۲۰۲۱

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
4 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

سلام و خداقوت
آیا برنامه ای برای برگزاری چالش طراحی دارید یا نه؟
سپاس
کیت هم از لحاظ پترن جالبه

تیم کیتز چرا کادر تبلیغات دارای بک گرانده؟ با اینکه تغییر رنگ اسپانسر های کوچیک لباس قشنگ تر می کنه؟ چرا بجای تغیر جایگاه لوگو تیم و برند از تغییر جایگاه اسپانسرهای کوچیک استفاده نشده؟