لباس نساجی ۱۴۰۲-۱۴۰۱

توسط

(۸ شهریور ۱۴۰۱) نساجی پس از رونمایی لباس های فصل جدید دو هفته است که همچنان لباس های قدیمی را بر تن می کند.

رونمایی نساجی از لباس جدید ساعاتی قبل از بازی هفته دوم مقابل سپاهان اینگونه القا کرد که این تیم قرار است در بازی سپاهان از لباس جدید استفاده کند اما نه تنها در آن بازی که در هفته سوم هم همان لباس قدیمی بر تن بازیکنان نساجی نشست.

نفس به تاخیر نیانداختن رونمایی لباس اتفاقی مثبت است که البته نساجی با یک هفته تاخیر پیش از هفته دوم آن را به انجام رساند، اما ادامه استفاده نماینده مازندران از لباس قبلی سوال برانگیز است و باید دید لباس جدید در هفته چهارم بالاخره در زمین نمایان خواهد شد یا خیر.


(۲۷ مرداد ۱۴۰۱) لباس اول و دوم نساجی برای فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ که توسط آل اشپورت تامین می شود رونمایی شد.

پیراهن جدید نساجی در زمینه به رنگ قرمز و در واقع تکرار همان طرح فصل قبل با فرم یقه و نوار لبه آستین جدید است. نکته دیگر به تغییر رنگ جزئیات لباس اول از سرمه ای به آبی روشن است که در این جابجایی رنگ یقه، نیمی از نوار لبه آستین و همچنین رنگ شورت به رنگ آبی در آمده و نمای کلی لباس شکل متفاوت تری پیدا کرده است.

لباس دوم نیز با طرح مشابه لباس اول در زمینه به رنگ سرمه ای همراه با جزئیات قرمز در قالب یقه و نوار لبه آستین ارائه شده است. همانند لباس اول نماد ببر که در فصل گذشته نیز به همین شکل روی لباس دیده می شد در محدوده آستین و شانه ها نقش بسته است.

همانطور که پیشتر نیز گفته شد این ترکیب یک برداشت غیر اصولی از یکی از طرح های منتشر شده در لیگ طراحی بود(اینجا ببینید) و در فصل جدید هم تکرار می شود. پیراهن دوم با شورت و جوراب سرمه ای ست می شود.

نساجی در اولین مسابقه خود در فصل جدید با همان لباس فصل قبل به میدان رفته بود.

شاید شما دوست داشته باشید

۱ دیدگاه
 1. محمد مبین
  پاسخ

  واقعا شرم آوره
  بازم پر رو پر رو کیتی که کپی کردن رو پوشیدن؟😏😕
  تشکر از تیم‌کیتز بابت پیگیری مجدد
  دوستان این مطلب رو تا میشه باز نشر کنن تا آقایون بفهمن که کپی کردن بدون پرداخت حق اون‌ کار یه سری عواقب هم داره

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.