لباس های آمریکا برای سال ۲۰۲۰

توسط

تیم کیتز – لباس های اول و دوم جدید تیم ملی فوتبال ایالات متحده آمریکا برای سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ توسط نایک رونمایی شد.

پیراهن اول جدید در زمینه یکدست سفید همراه با الگوی بافت تنفسی جدید نایک در سرتاسر پیراهن ارائه شده است. یقه با ترکیبی خاص در بخش جلویی به رنگ آبی تیره و در قسمت پشتی راه راه قرمز و سفید برگرفته از پرچم کشور آمریکا است.

نوار پهلو که در نسل جدید لباس های نایک از وسط به دو نیم شده و از زیر بغل تا لبه پایین پیراهن امتداد دارد و همچنین نوار لبه آستین به دو رنگ قرمز و آبی تیره کار شده اند.

لوگوی نایک با ترکیب قدیمی یعنی لوگو و نوشته “NIKE” روی لباس دیده می شود و نام کشور “USA” نیز به رنگ قرمز در پشت پیراهن پایین یقه چاپ شده است.

شورت آبی تیره که احتمالا در مواقع لزوم با شورت سفید جایگزین خواهد شد به همراه جوراب سفید با دو نوار قرمز و آبی تیره ترکیب لباس اول آمریکا در سال ۲۰۲۰ را کامل می کند.

پیراهن دوم جدید آمریکا نیز در زمینه عمدتا به رنگ سرمه ای همراه با یک گرافیک انتزاعی آبی رنگ با الهام از عناصر برگرفته از گرایش هنری تحت عنوان “کامو” که در قسمت هایی در زمینه محو می شود ارائه شده است.

یقه هفت به رنگ سرمه ای و در وجه داخلی به رنگ قرمز است و نوار بریده پهلو نیز قرمز کار شده است. لوگوی نایک در لباس دوم آمریکا نیز با ترکیب کلاسیک و به رنگ سفید جاپ شده و عبارت ایالات “STATES” نیز در پشت پیراهن پایین یقه نقش بسته است.

شورت و جوراب سرمه ای با جزئیات قرمز و آبی ترکیب لباس دوم ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۲۰ را کامل می کند.

شاید شما دوست داشته باشید

۱ دیدگاه
  1. ehsan.co
    پاسخ

    به پای طرح قبلی شون نمی رسه

درج دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.