لباس های تمرین و پیش مسابقه بارسلونا برای سال ۲۰۲۱

توسط

تیم کیتز – پیراهن پیش مسابقه و کالکشن تمرینی جدید تیم فوتبال بارسلونا برای نیمه دوم فصل ۲۱-۲۰۲۰ از سوی نایک عرضه شد.

پیراهن پیش مسابقه جدید با طرح مشابه پیراهن پیش مسابقه ابتدای فصل در زمینه از یک تصویر گرافیکی متشکل از سطح موج دار حاوی مربع های آبی تیره، فیروزه ای، قرمز و زرد ارائه شده است.

مجموعه تمرینی جدید نیز متشکل از اقلامی همچون پیراهن و شورت با بافت تنفسی متفاوت از گذشته، سوئیشرت، شلوار و بادگیر بارانی در ترکیب رنگ عمدتا به رنگ آبی تیره همراه با لوگو و جزئیات قرمز صورتی(مرجانی) و فیروزه ای ارائه شده است.

پیراهن پیش مسابقه بارسلونا ۲۰۲۴-۲۰۲۳

تیم کیتز – پیراهن پیش مسابقه بارسلونا برای نیم فصل دوم ۲۰۲۴-۲۰۲۳ توسط نایک رونمایی شد. پیراهن جدید در زمینه از یک پترن گرافیکی برگرفته از فرم لوگوی باشگاه بارسلونا مرکب از رنگ های زرد، قرمز و آبی تیره تشکیل شده است. یقه به رنگ سرمه ای و با فرمی خاص که قسمت بالایی آن … ادامه مطلب پیراهن پیش مسابقه بارسلونا ۲۰۲۴-۲۰۲۳

لباس بارسلونا ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

تیم کیتز – اولین تصاویر غیر رسمی لباس اول بارسلونا برای فصل ۲۰۲۵-۲۰۲۴ که از سوی نایک عرضه خواهد شد منتشر شد. پیراهن جدید در محدوده بدنه با ترکیب نیم آبی و نیم قرمز همراه با جزئیات سرمه ای در قالب یقه، نوار لبه آستین و نوار پهلو ارائه شده است. هر آستین به رنگ … ادامه مطلب لباس بارسلونا ۲۰۲۵-۲۰۲۴ (تصاویر اولیه)

بارسلونا در آستانه توافق ۲۰۰ میلیون یورویی با پوما

تیم کیتز – باشگاه بارسلونا برای تامین لباس این تیم در حال مذاکرات جدی با کمپانی پوما است. بر پایه اطلاعات منتشر شده از سوی نشریه اسپرت، رقم پایه سالانه قرارداد جدید ۲۰۰ میلیون یورو خواهد بود که با پاداش های اضافی تا ۳۰۰ میلیون یورو به ازای هر فصل می رسد. این در حالی … ادامه مطلب بارسلونا در آستانه توافق ۲۰۰ میلیون یورویی با پوما

 

شاید شما دوست داشته باشید

اشتراک در
اطلاع از
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دوست ندارد

عالی
از نظر من نایک همه جوره از آدیداس و… بهتره

برای اینکه بگی آدیداس بهتره این طرح رو عالی نکن این چرته

کجای این چرته آخه 😡😡😡؟

لباس رنگی رنگیه چرته

قشنگه